Het deelnemersveld voor de Dutch Darts Masters in Maastricht begint zich te vullen. Nadat eerder de zestien geplaatste spelers bekend werden, zijn nu ook de achttien UK Qualifiers bekend voor het Euro Tour-toernooi in Nederland.

Onder meer voormalig Euro Tour-winnaars Steve Beaton en Justin Pipe wisten deelname af te dwingen voor de Dutch Darts Masters, evenals Kyle Anderson, James Wilson, John Henderson en Darren Webster.

De Nederlandse qualifier wordt op donderdag 31 augustus gespeeld, hier staan vier startplekken voor het hoofdtoernooi op het spel. De Dutch Darts Masters worden van vrijdag 1 tot en met zondag 3 september gespeeld.

2017 Dutch Darts Masters (ET9)
Vrijdag 7 juli, Barnsley Metrodome
UK Qualifier – Eerste ronde

Paul Nicholson 6-1 John Bowles
Josh Payne 6-2 Ross Twell
Kirk Shepherd 6-2 Harry Ward
Harry Robinson 6-1 Jim Brown
Brian Woods 6-3 Wes Newton
Callan Rydz 6-5 Stephen Burton
Andy Boulton 6-1 Mick McGowan
Andrew Gilding 6-4 Keegan Brown
Peter Hudson 6-5 Martin Lukeman
Robert Owen 6-4 Brendan Dolan
Mark Barilli 6-5 Simon Stevenson
Luke Woodhouse 6-3 Ryan Meikle

Tweede ronde
Ted Evetts 6-3 Stephen Bunting (1)
Nathan Aspinall 6-3 Craig Gilchrist
Steve Beaton (2) 6-3 Devon Petersen
Wayne Jones 6-2 Adam Hunt
James Wilson (3) 6-2 Steve Hine
Scott Taylor 6-1 Richie Corner
Steve West (4) 6-4 Peter Jacques
David Pallett 6-3 Ronnie Baxter
Kyle Anderson (5) 6-5 Jonathan Worsley
Paul Rowley 6-2 Simon Preston
Tony Newell 6-5 Robert Thornton (6)
Jim Walker 6-3 Mickey Mansell
Darren Webster (7) 6-4 Diogo Portela
Paul Nicholson 6-3 Darren Johnson
John Henderson (8) 6-5 Richie Burnett
Andy Jenkins 6-3 Josh Payne
Matt Clark 6-3 Chris Dobey (9)
Kirk Shepherd 6-3 Ray Campbell
Ricky Evans 6-5 Jonny Clayton (10)
Harry Robinson 6-3 Jamie Caven
Justin Pipe (11) 6-1 Lee Bryant
Ryan Palmer 6-2 Brian Woods
Robbie Green (12) 6-3 Terry Temple
Chris Quantock 6-3 Callan Rydz
Mark Webster (13) 6-5 Mick Todd
Jamie Bain 6-5 Andy Boulton
Ryan Searle 6-5 Joe Murnan (14)
Andrew Gilding 6-5 Matthew Dennant
Jamie Lewis (15) 6-3 Paul Harvey
William O’Connor 6-3 Peter Hudson
Michael Barnard 6-0 James Richardson (16)
Robert Owen 6-3 Callum Loose
Steve Lennon 6-2 Kevin Painter (17)
Ritchie Edhouse 6-2 Mark Barilli
Richard North (18) 6-4 Andy Hamilton
Aden Kirk 6-4 Luke Woodhouse

Derde ronde
Nathan Aspinall 6-5 Ted Evetts
Steve Beaton 6-3 Wayne Jones
James Wilson 6-0 Scott Taylor
Steve West 6-5 David Pallett
Kyle Anderson 6-5 Paul Rowley
Jim Walker 6-5 Tony Newell
Darren Webster 6-0 Paul Nicholson
John Henderson 6-5 Andy Jenkins
Kirk Shepherd 6-1 Matt Clark
Harry Robinson 6-1 Ricky Evans
Justin Pipe 6-1 Ryan Palmer
Chris Quantock 6-2 Robbie Green
Jamie Bain 6-2 Mark Webster
Ryan Searle 6-3 Andrew Gilding
Jamie Lewis 6-2 William O’Connor
Robert Owen 6-2 Michael Barnard
Steve Lennon 6-5 Ritchie Edhouse
Richard North 6-5 Aden Kirk

UK Qualifiers
Nathan Aspinall, Steve Beaton, James Wilson, Steve West, Kyle Anderson, Jim Walker, Darren Webster, John Henderson, Kirk Shepherd, Harry Robinson, Justin Pipe, Chris Quantock, Jamie Bain, Ryan Searle, Jamie Lewis, Robert Owen, Steve Lennon, Richard North