De loting voor de European Darts Trophy is donderdagmiddag bekendgemaakt. Van vrijdag 13 tot en met zondag 15 oktober wordt het twaalfde Euro Tour-toernooi van het jaar afgewerkt in Göttingen.

Op vrijdag spelen de qualifiers van de diverse kwalificatietoernooien de eerste ronde, waarna de zestien geplaatste spelers op zaterdag in de tweede ronde instromen. Het bericht wordt later aangevuld met de vijf Host Nation Qualifiers.

2017 HappyBet European Darts Trophy (ET12)
13-15 oktober, Lokhalle, Gottingen, Germany
Toernooischema

Michael Smith (3) v Mick Todd/Jermaine Wattimena
Gerwyn Price (14) v Jonny Clayton/HNQ5
Rob Cross (6) v Yordi Meeuwisse/Jamie Caven
Benito van de Pas (11) v Jonathan Worsley/Keegan Brown
Dave Chisnall (7) v Madars Razma/James Wilson
Jelle Klaasen (10) v Chris Dobey/HNQ3
Peter Wright (2) v HNQ2/John Bowles
Kim Huybrechts (15) v Nathan Aspinall/James Wade
Simon Whitlock (4) v Krzysztof Ratajski/Robert Thornton
Mervyn King (13) v Jan Dekker/Christian Kist
Daryl Gurney (4) v Kevin Painter/Andy Boulton
Ian White (12) v Vincent van der Voort/HNQ4
Alan Norris (8) v James Richardson/Dimitri Van den Bergh
Joe Cullen (9) v Chris Quantock/Steve West
Michael van Gerwen (1) v Ricky Evans/Zoran Lerchbacher
Stephen Bunting (16) v Jeffrey de Zwaan/HNQ1

Speelschema
Vrijdag 13 oktober

Eerste ronde
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)
Mick Todd v Jermaine Wattimena
Ricky Evans v Zoran Lerchbacher
Jonathan Worsley v Keegan Brown
Madars Razma v James Wilson
Jonny Clayton v HNQ5
Yordi Meeuwisse v Jamie Caven
Chris Quantock v Steve West
HNQ2 v John Bowles

Avondsessie (19:00 uur – 23:00 uur)
Krzysztof Ratajski v Robert Thornton
Vincent van der Voort v HNQ4
James Richardson v Dimitri Van den Bergh
Jeffrey de Zwaan v HNQ1
Nathan Aspinall v James Wade
Chris Dobey v HNQ3
Kevin Painter v Andy Boulton
Jan Dekker v Christian Kist

Zaterdag 14 oktober
Tweede ronde
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)
Benito van de Pas v Jonathan Worsley/Keegan Brown
Alan Norris v James Richardson/Dimitri Van den Bergh
Gerwyn Price v Jonny Clayton/HNQ5
Michael Smith v Mick Todd/Jermaine Wattimena
Dave Chisnall v Madars Razma/James Wilson
Joe Cullen v Chris Quantock/Steve West
Ian White v Vincent van der Voort/HNQ4
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan/HNQ1

Avondsessie (19:00 uur – 23:00 uur)
Kim Huybrechts v Nathan Aspinall/James Wade
Jelle Klaasen v Chris Dobey/HNQ3
Rob Cross v Yordi Meeuwisse/Jamie Caven
Peter Wright v HNQ2/John Bowles
Simon Whitlock v Krzysztof Ratajski/Robert Thornton
Michael van Gerwen v Ricky Evans/Zoran Lerchbacher
Mervyn King v Jan Dekker/Christian Kist
Daryl Gurney v Kevin Painter/Andy Boulton

Zondag 15 oktober
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)

Derde ronde

Avondsessie (19:00 uur – 23:00 uur)
Kwartfinale
Halve finale
Finale

Tags: | |