De loting voor het German Darts Open is donderdagavond bekendgemaakt. Van vrijdag 21 tot en met zondag 23 april wordt het tweede Euro Tour-toernooi van het jaar afgewerkt in Saarbrücken.

Op vrijdag spelen de qualifiers van de diverse kwalificatietoernooien de eerste ronde, waarna de zestien geplaatste spelers op zaterdag in de tweede ronde instromen.

Het bericht wordt later aangevuld met de European en Host Nation Qualifiers.

Loting – HappyBet German Darts Open
Michael van Gerwen (1) v Zoran Lerchbacher/Ronny Huybrechts
Steve West (16) v Rene Berndt/Adam Hunt
Ian White (8) v Marko Kantele/Warrick Scheffer
Kim Huybrechts (9) v Mervyn King/Robbie Green
Simon Whitlock v Peter Jacques/Darren Webster
Michael Smith (12) v Jeffrey de Graaf/Rob Cross
Benito van de Pas (4) v Paul Nicholson/Martin Schindler
Joe Cullen (13) v Dirk van Duijvenbode/Vincent van der Voort
Peter Wright (2) v Jamie Bain/Krzysztof Ratajski
Cristo Reyes (15) v Nico Blum/Josh Payne
Alan Norris (7) v Dimitri van den Bergh/Andy Hamilton
Gerwyn Price (10) v John Henderson/James Richardson
Dave Chisnall (6) v Nathan Aspinall/Robert Thornton
Jelle Klaasen (11) v Stephen Lennon/Christian Kist
Mensur Suljovic (3) v Mark Walsh/Jimmy Hendriks
Stephen Bunting (14) v Bernd Roith/Brian Woods

Speelschema
Vrijdag 21 april – Middagsessie (13:00u-19:00u)

Eerste ronde
Marko Kantele v Warrick Scheffer
Peter Jacques v Darren Webster
Jamie Bain v Krzysztof Ratajski
Stephen Lennon v Christian Kist
Mark Walsh v Jimmy Hendriks
Rene Berndt v Adam Hunt
John Henderson v James Richardson
Bernd Roith v Brian Woods

Avondsessie (19:00u-23:00u)
Nathan Aspinall v Robert Thornton
Dimitri van den Bergh v Andy Hamilton
Mervyn King v Robbie Green
Paul Nicholson v Martin Schindler
Jeffrey de Graaf v Rob Cross
Dirk van Duijvenbode v Vincent van der Voort
Nico Blum v Josh Payne
Zoran Lerchbacher v Ronny Huybrechts

Zaterdag 22 april – Middagsessie (13:00u-17:00u)
Tweede ronde
Stephen Bunting v Roith/Woods
Ian White v Kantele/Scheffer
Gerwyn Price v Henderson/Richardson
Steve West v Berndt/Hunt
Kim Huybrechts v King/Green
Michael Smith v De Graaf/Cross
Alan Norris v Van den Bergh/Hamilton
Simon Whitlock v Jacques/Webster

Avondsessie (20:00u-24:00u)
Cristo Reyes v Blum/Payne
Joe Cullen v Van Duijvenbode/Van der Voort
Benito van de Pas v Nicholson/Schindler
Michael van Gerwen v Lerchbacher/R Huybrechts
Mensur Suljovic v Walsh/Hendriks
Peter Wright v Bain/Ratajski
Jelle Klaasen v Lennon/Kist
Dave Chisnall v Aspinall/Thornton

Zondag 23 april – Middagsessie (13:00u-17:00u)
Derde ronde

Avondsessie (19:00u – 23:00u)
Kwartfinale
Halve finale
Finale

Tags: |