Het speelschema voor de Players Championship Finals 2017 is bekendgemaakt door de PDC. Twee Nederlanders komen vrijdagmiddag in actie, de overige tien ’s avonds.

Benito van de Pas en Jermaine Wattimena zijn ingedeeld in de middagsessie. Van de Pas speelt op het hoofdpodium tegen Stephen Bunting, terwijl Wattimena op het tweede bord strijdt tegen voormalig jeugdwereldkampioen Keegan Brown.

In de avondsessie verschijnen maar liefst tien Nederlanders aan de oche. Drie op het hoofdpodium en zeven op bord twee. Raymond van Barneveld, Jeffrey de Zwaan en Michael van Gerwen nemen het in de grootste zaal op tegen respectievelijk Ian White, Daryl Gurney en Paul Nicholson.

Christian Kist, Jimmy Hendriks, Vincent van der Voort, Jeffrey de Graaf, Ron Meulenkamp, Jan Dekker en Jelle Klaasen treffen respectievelijk Simon Whitlock, Gerwyn Price, Robbie Green, Jonny Clayton, Kyle Anderson, Michael Smith en Alan Norris op het tweede bord. Het duel tussen Klaasen en Norris wordt mogelijk naar het hoofdpodium verplaatst wanneer de wedstrijden daar voortijdig zijn afgelopen.

Toernooischema – Players Championship Finals 2017
Rob Cross (1) v Robert Owen (64)
Steve Lennon (32) v Zoran Lerchbacher (33)
Richard North (16) v Peter Hudson (49)
Adrian Lewis (17) v Mike De Decker (48)
Joe Cullen (8) v Jamie Caven (57)
James Wade (25) v Kevin Painter (40)
Ian White (9) v Raymond van Barneveld (56)
John Henderson (24) v Darren Johnson (41)
Mensur Suljovic (5) v Andy Boulton (60)
Stephen Bunting (28) v Benito van de Pas (37)
Jonny Clayton (12) v Jeffrey de Graaf (53)
Gerwyn Price (21) v Jimmy Hendriks (44)
Gary Anderson (4) v Mickey Mansell (61)
Jermaine Wattimena (29) v Keegan Brown (36)
Alan Norris (13) v Jelle Klaasen (52)
Steve Beaton (20) v Ronny Huybrechts (45)
Daryl Gurney (2) v Jeffrey de Zwaan (63)
Vincent van der Voort (31) v Robbie Green (34)
Kim Huybrechts (15) v Chris Dobey (50)
Robert Thornton (18) v James Richardson (47)
Dave Chisnall (7) v Joe Murnan (58)
James Wilson (26) v William O’Connor (39)
Kyle Anderson (10) v Ron Meulenkamp (55)
Justin Pipe (23) v Mark Webster (42)
Michael van Gerwen (6) v Paul Nicholson (59)
Steve West (27) v Ryan Searle (38)
Darren Webster (11) v Antonio Alcinas (54)
Mervyn King (22) v Brendan Dolan (43)
Peter Wright (3) v Steve Hine (62)
Peter Jacques (30) v Cristo Reyes (35)
Michael Smith (14) v Jan Dekker (51)
Simon Whitlock (19) v Christian Kist (46)

Speelschema Players Championship Finals 2017
Vrijdag 24 november – eerste ronde

Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Hoofdpodium
Darren Webster v Antonio Alcinas
Robert Thornton v James Richardson
Joe Cullen v Jamie Caven
Dave Chisnall v Joe Murnan
Stephen Bunting v Benito van de Pas
Kim Huybrechts v Chris Dobey
Adrian Lewis v Mike De Decker

Bord 2
Steve Lennon v Zoran Lerchbacher
Justin Pipe v Mark Webster
Richard North v Peter Hudson
Mervyn King v Brendan Dolan
Steve Beaton v Ronny Huybrechts
Steve West v Ryan Searle
Jermaine Wattimena v Keegan Brown
Peter Jacques v Cristo Reyes
James Wade v Kevin Painter

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Hoofdpodium
Ian White v Raymond van Barneveld
Mensur Suljovic v Andy Boulton
Rob Cross v Robert Owen
Daryl Gurney v Jeffrey de Zwaan
Gary Anderson v Mickey Mansell
Michael van Gerwen v Paul Nicholson
Peter Wright v Steve Hine

Bord 2
Simon Whitlock v Christian Kist
Gerwyn Price v Jimmy Hendriks
James Wilson v William O’Connor
John Henderson v Darren Johnson
Vincent van der Voort v Robbie Green
Jonny Clayton v Jeffrey de Graaf
Kyle Anderson v Ron Meulenkamp
Michael Smith v Jan Dekker
Alan Norris v Jelle Klaasen

Zaterdag 25 november
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)

Tweede ronde
Hoofdpodium
Chisnall/Murnan v Wilson/O’Connor
Suljovic/Boulton v Bunting/Van de Pas
Gurney/De Zwaan v Van der Voort/Green
Cross/Owen v Lennon/Lerchbacher
G Anderson/Mansell v Wattimena/Brown
Van Gerwen/Nicholson v West/Searle
Wright/Hine v Jacques/Reyes

Bord 2
D Webster/Alcinas v King/Dolan
K Huybrechts/Dobey v Thornton/Richardson
Clayton/De Graaf v Price/Hendriks
North/Hudson v Lewis/De Decker
K Anderson/Meulenkamp v Pipe/M Webster
Norris/Klaasen v Beaton/R Huybrechts
Cullen/Caven v Wade/Painter
Smith/Dekker v Whitlock/Kist
White/Van Barneveld v Henderson/Johnson

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Derde ronde
Hoofdpodium
Cross/Owen/Lennon/Lerchbacher v North/Hudson/Lewis/De Decker
G Anderson/Mansell/Wattimena/Brown v Norris/Klaasen/Beaton/R Huybrechts
Van Gerwen/Nicholson/West/Searle v D Webster/Alcinas/King/Dolan
Wright/Hine/Jacques/Reyes v Smith/Dekker/Whitlock/Kist

Bord 2
Chisnall/Murnan/Wilson/O’Connor v K Anderson/Meulenkamp/Pipe/M Webster
Suljovic/Boulton/Bunting/Van de Pas v Clayton/De Graaf/Price/Hendriks
Cullen/Caven/Wade/Painter v White/Van Barneveld/Henderson/Johnson
Gurney/De Zwaan/Van der Voort/Green v K Huybrechts/Dobey/Thornton/Richardson

Zondag 26 november
Middagsessie (Vanaf 13:00 uur)

Kwartfinale

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finale
PDC Unicorn World Youth Championship Finale
Finale

Tags: