De eerste twee rondes op de eerste dag van de Europese Q-School zijn gespeeld. Er stonden 37 Nederlanders aan de start van het toernooi, zestien wisten door te dringen tot de laatste 64.

Michael Plooy, Jeffrey de Zwaan, Maik Kuivenhoven, Vincent Kamphuis, Henry Smith, Danny Noppert, Leo Hendriks, Mario Robbe, Michael van Dijk, Melvin de Fijter, Dirk van Duijvenbode, Dennis Verhaegen, Mareno Michels, Wim Hofsink, Fons Hardemann en Duvaan Ata wisten de eerste twee rondes op de Q-School door te komen.

Het toernooi wordt gestart vanaf de ‘laatste 256’, waardoor sommige spelers dus in de voorronde starten. Met overwinningen vanaf de ‘laatste 128/tweede ronde’ kan je punten verzamelen. Met veel punten kan je na vier dagen Q-School alsnog een Tour Card verdienen, zonder dat je een keer een dagzege boekt.

De winnaar van elke speeldag krijgt een PDC Tour Card. De top-6 van de Europese Q-School Order of Merit krijgen daarnaast ook toegang tot het PDC-circuit in 2018 en 2019.

Lees hier meer informatie over de Q-School.

Europese Qualifying School 2018 – Dag 1
Eerste ronde

Yordi Meeuwisse 5-4 Mike Holz
Davy van Baelen 5-1 Luis Camacho
Roxy-James Rodriguez 5-3 Mick Hasse
Michael Plooy 5-1 Michel Furlani
Julian Licht 5-3 Till Meischner
Boris Koltsov 5-1 Mats Gies
Jeffrey de Zwaan 5-0 Geert Nentjes
Daniel Spridzs 5-4 Chris Iedema
Michael Hurtz 5-3 Andrea Micheletti
Alan Ljubic 5-4 Erik Tautfest
Robert Marijanovic 5-0 Felix Krueger
Thomas Junghans 5-0 Fabian Freitag
John Michael 5-1 Kevin Knopf
Pascal Wirotius 5-1 Angelos Moulangelis
Kevin Munch 5-4 Christopher Haensch
Jyhan Artut 5-3 Ulf Ceder
Bjorn Fransen 5-0 Kevin Illge
Jorgen Aerts 5-2 Ole Holtkamp
Okke Weerstand 5-2 Jose Venture Seijas Ramos
Kai Gotthardt 5-1 Philipp Gerwing
Vincent Kamphuis 5-0 Jeffrey Bekema
Marko Kantele 5-3 Karel Sedlacek
Danny Noppert 5-2 Sascha Hertrich
Kenny Neyens 5-1 Michael Haeusler
Berry van Peer 5-0 Josef Schneider
Mario Robbe 5-0 Nick Umland
Michele Turetta 5-3 Marco Apollonio
Eddy Merlijn 5-2 Manfred Bilderl
Stefan Nilles 5-2 Tom Burquel
Brian Kaemena 5-4 Tom Heldt
Bernd Roith 5-0 Stanislaw Mezler
Nandor Bezzeg 5-1 Dominic Fritschi
Christian Goedl 5-0 Philipp Beuermann
Davyd Venken 5-2 Roland Balfoort
Jose Antonio Justicia Perales 5-4 Christian Bunse
Jesus Noguera Perea 5-2 Baran Ozdemir
Jens Kniest 5-2 Erik Schmeitz
Mareno Michels 5-4 Tytus Kanik
Arjan Konterman 5-0 Karsten Kornath
Dirk van Duijvenbode 5-0 Mathias Lang
Michael Rosenauer 5-2 Matthias Ehlers
Tobias Hoentsch 5-2 Nico Mandl
Fons Hardeman 5-2 Alexander Pas
Michael Rasztovits 5-2 Andy Bless

Tweede ronde
Dennis Nilsson 5-1 Lars Penzin
Davy van Baelen 5-2 Yordi Meeuwisse
Tobian Mueller 5-3 Dick van Dijk
Michael Plooy 6-1 Roxy-James Rodriguez
Tomas Seyler 5-0 Ryan De Vreede
Boris Koltsov 5-0 Julian Licht
Helge Gross 5-0 Milan Pongracz
Jeffrey de Zwaan 5-0 Igor Pacic
Christian Kallinger 5-2 Teuvo Haverinen
Fabian Herz 5-4 Daniel Sprudzs
Marko Puls 5-1 Marcel Gugger
Michael Hurtz 5-0 Frederic Mozelewski
Florian Flickinger 5-0 Garry Sess
Alan Ljubic 5-3 Tobias Anliker
Radoslaw Szaganski 5-0 Markus Linn
Robert Marijanovic 5-0 Lasse Petersen
Jose Henrique Pinto De Sena 5-2 Felix Losan
Thomas Junghans 5-4 John Michael
Kim Viljanen 5-2 Michael Stoeten
Kevin Munch 5-4 Pascal Wirotius
Jochen Graudenz 5-2 David Rosi
Jyhan Artut 5-3 Bjorn Fransen
Maik Kuivenhoven 5-1 Carlo van Peer
Veniamin Symeonidis 5-2 Jorgen Aerts
Tobias Ploetz 5-1 Thomas Gerock
Ricardo Pietreczjo 5-0 Okke Weerstand
Gabriel Clemens 5-3 Mike De Decker
Kai Gotthardt 5-2 Anton Salge
Ingo Vogt 5-1 Tino Wingerter
Vincent Kamphuis 5-1 Dominik Thiel
Rene Berndt 5-2 Frantisek Humpula
Marko Kantele 5-0 Armin Glanzer
Henry Smit 5-1 Michael Tetkovic
Danny Noppert 5-2 Kenny Neyens
Leo Hendriks 5-3 Remon Hurrebrink
Mario Robbe 5-2 Berry van Peer
Garunakumar Murugappar Markandu 5-2 Danny Tessmann
Michele Turetta 5-4 Eddy Merlijn
Michael van Dijk 5-3 Holger Rettig
Stefan Nilles 5-2 Simeon Heinz
Stefan Taferner 5-4 Florian Hempel
Brian Ramamn 5-0 Brian Kaemena
Melvin de Fijter 5-2 Ron Schouten
Rene Eidams 5-3 Bernd Roith
Krzysztof Ratajski 5-0 Harri Jukkola
Nandor Bezzeg 5-3 Gabriel Rollo
Steffen Siepmann 5-2 Jerry Hendriks
Rusty-Jake Rodriguez 5-3 Christian Goedl
Hannes Schnier 5-0 Andre Christen
Davyd Venken 5-2 Jose Antonio Justicia Perales
Michal Smejda 5-2 Fredi Gselmann
Jesus Noguera Perea 5-1 Jens Kniest
Dennis Verhaegen 5-4 Wilco Vermeulen
Mareno Michels 5-3 Arjan Konterman
Nico Blum 5-2 Sammy Kreitz
Dirk van Duijvenbode 5-1 Christoff van de Wal
Ricardo Fernandez Carballo 5-1 Keith Paetzold
Michael Rosenauer 5-3 Peter Martin
Wilm Hofsink 5-1 Noah Janz
Dragutin Horvat 5-1 Tobias Hoentsch
Heikki Hyvonen 5-2 Jean-Marc Luetolf
Fons Hardemann 5-1 Gabriel Florin Olar
Duvaan Ata 5-1 Lyuben Dimitrov
Michael Rasztovits 5-1 Diogo Portela

Tags: |

Schrijver: Pieter Verbeek