De loting voor de Gibraltar Darts Trophy is donderdagmiddag bekendgemaakt. Van vrijdag 12 tot en met zondag 14 mei wordt het vijfde Euro Tour-toernooi van het jaar afgewerkt in het Victoria Stadium te Gibraltar.

Op vrijdag spelen de qualifiers van de diverse kwalificatietoernooien de eerste ronde, waarna de zestien geplaatste spelers op zaterdag in de tweede ronde instromen.

Het bericht wordt later aangevuld met de European en Host Nation Qualifiers.

2017 Gibraltar Darts Trophy
Draw 

Peter Wright (1) v Ritchie Edhouse/Krzysztof Ratajski
Stephen Bunting (16) v Paul Nicholson/Chris Quantock
Gerwyn Price (8) v Manuel Vilerio/Darren Johnson
Alan Norris (9) v Justin Broton/Matt Clark
James Wade (5) v Dimitri Van den Bergh/Antopny Lopez
Michael Smith (12) v Christian Kist/Ronny Huybrechts
Dave Chisnall (4) v Jonny Clayton/Justin Pipe
Joe Cullen (13) v Mario Robbe/Rob Cross
Mensur Suljovic (2) v Jeffrey de Zwaan/Alan Tabern
Cristo Reyes (15) v Matthew Dennant/James Richardson
Benito van de Pas (7) v Martin Schindler/Callan Rydz
Jelle Klaasen (10) v Magnus Caris/Dyson Parody
Kim Huybrechts (6) v James Wilson/Dylan Duo
Ian White (11) v Rene Eidams/John Henderson
Simon Whitlock (3) v Steve Beaton/Mike De Decker
Daryl Gurney (14) v Richie Corner/Darren Webster

Speelschema
Vrijdag 12 mei
1e ronde
Middagsessie (13:00-17:00 uur)
Jeffrey de Zwaan v Alan Tabern
Jonny Clayton v Justin Pipe
Richie Corner v Darren Webster
Matthew Dennant v James Richardson
HNQ2 v Matt Clark
Martin Schindler v Callan Rydz
Magnus Caris v HNQ1
Paul Nicholson v Chris Quantock

Avondsessie (19.00 – 23.00 uur)
Mario Robbe v Rob Cross
Rene Eidams v John Henderson
Ritchie Edhouse v Krzysztof Ratajski
Steve Beaton v Mike De Decker
James Wilson v HNQ3
Christian Kist v Ronny Huybrechts
HNQ4 v Darren Johnson
Dimitri Van den Bergh v HNQ5

zaterdag 13 mei
2e ronde
Middagsessie (13:00-17:00 uur)
Cristo Reyes v Dennant/Richardson
Daryl Gurney v Corner/Webster
Alan Norris v HNQ2/Clark
Benito van de Pas v Schindler/Rydz
Stephen Bunting v Nicholson/Quantock
Jelle Klaasen v Caris/HNQ1
Michael Smith v Kist/R Huybrechts
Joe Cullen v Robbe/Cross

Avondsessie (19.00 – 23.00 uur)
Gerwyn Price v HNQ4/Johnson
Mensur Suljovic v De Zwaan/Tabern
Dave Chisnall v Clayton/Pipe
Peter Wright v Edhouse/Ratajski
James Wade v Van den Bergh/HNQ5
Kim Huybrechts v Wilson/HNQ3
Ian White v Eidams/Henderson
Simon Whitlock v Beaton/De Decker

Zondag 14 mei
3e ronde (13:00-17:00)

Avondsessie (19:00-23:00)
Kwartfinale

Halve finale

Final

Alle wedstrijden best of 11 legs

Tags: ,

Author: Admin