Toernooicenter Lakeside 2022: Speelschema, alle uitslagen, TV gids en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen tijdens het WDF-WK op Lakeside in ons toernooicenter. Hierin vind je het speelschema, alle uitslagen, informatie over de verdeling van het prijzengeld en de TV gids van Eurosport.

De allereerste editie van het WDF-WK staat van 2 tot en met 10 april op het programma in Frimley Green. Eerder werd van 1978 tot en met 2019 het BDO-wereldkampioenschap op Lakeside gespeeld.

Lees ook

Speelschema Lakeside 2022

Zaterdag 2 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R1 - Martin Adams (81.97) 0-2 (92.69) Jarred Cole (1-3, 1-3)

R1 - John Scott (75.05) 0-2 (89.64) Johnny Haines (1-3, 0-3)

R1 - Paula Jacklin (68.66) 0-2 (85.89) Rhian O'Sullivan (0-3, 0-3)

R1 - Ben Hazel (72.59) 2-1 (74.27) Haupai Puha (3-2, 1-3, 3-0)

R1 – Andreas Harrysson (84.94) 1-2 (82.97) Laszlo Kadar (3-0, 0-3, 2-3)

R1 - Amanda Harwood (66.62) 1-2 (64.96) Marjolein Noijens (2-3, 3-1, 1-3)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R1 – Jim McEwan (101.32) 2-0 (79.60) Landon Gardiner (3-0, 3-1)

R1 - Priscilla Steenbergen (56.77) 2-1 (53.05) Darlene van Sleeuwen (3-2, 2-3, 3-0)

R1 – Mark Barilli (77.80) 0-2 (75.96) Rory Hansen (1-3, 2-3)

R1 - Mark Graham (79.66) 0-2 (89.46) Dave Prins (1-3, 0-3)

R1 - Suzanne Smith (68.36) 1-2 (66.87) Jo Clements (3-1, 0-3, 2-3)

R1 - Paul Hogan (79.00) 1-2 (78.32) Justin Thompson (1-3, 3-2, 0-3)

Zondag 3 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R1 - Ian Jones (78.00) 2-1 (79.66) David Cameron (3-0, 0-3, 3-2)

R1 – John Desreumaux (72.23) 2-0 (65.29) Donovan Lottering (3-1, 3-0)

R1 - Lorraine Hyde (66.84) 0-2 (68.75) Tori Kewish (2-3, 2-3)

R1 – Francesco Raschini (72.62) 1-2 (77.23) Ryan de Vreede (2-3, 3-1, 0-3)

R1 - Lee Shewan (73.34) 2-1 (67.42) Jordan Brooks (3-2, 0-3, 3-0)

R1 – Vicky Pruim (62.00) 2-0 (59.14) Desi Mercer (3-2, 3-2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R1 – Dave Parletti (88.59) 2-1 (85.14) Shaun McDonald (0-3, 3-0, 3-1)

R1 – Paula Murphy (53.98) 0-2 (71.57) Veronika Ihasz (0-3, 0-3)

R1 – Connor Scutt (79.41) 0-2 (76.92) Shawn Burt (2-3, 1-3)

R1 – Steve Hine (83.31) 2-0 (79.43) Kevin Luke (3-2, 3-2)

R1 – Laura Turner (68.89) 0-2 (74.35) Mikuru Suzuki (0-3, 2-3)

R1 – James Richardson (81.82) 2-1 (75.20) Sebastian Steyer (3-0, 2-3, 3-1)

Maandag 4 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R2 - Michael Warburton (85.73) 3-2 (88.70) Dave Prins (3-2, 2-3, 3-0, 2-3, 3-2)

R2 - Maria O'Brien (70.98) 2-1 (61.51) Marjolein Noijens (1-3, 3-1, 3-1)

R2 - Aaron Turner (81.17) 1-3 (92.48) Jim McEwan (0-3, 3-2, 2-3, 1-3)

R2 - Luke Littler (91.25) 3-2 (83.20) Ben Hazel (1-3, 3-1, 3-0, 1-3, 3-1)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R2 - Antony Allen (76.10) 0-3 (84.16) Jarred Cole (1-3, 0-3, 1-3)

R2 - Corrine Hammond (74.40) 1-2 (75.30) Rhian O'Sullivan (1-3, 3-0, 1-3)

R2 - Richard Veenstra (81.45) 3-0 (76.90) Laszlo Kadar (3-1, 3-0, 3-1)

R2 - Brian Raman (92.61) 3-2 (87.43) Johnny Haines (3-2, 3-0, 2-3, 2-3, 3-2)

Dinsdag 5 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R2 - Nick Fullwell (75.16) 3-0 (67.06) Rory Hansen (3-0, 3-1, 3-1)

R2 - Anca Zijlstra (64.04) 0-2 (70.57) Priscilla Steenbergen (1-3, 2-3)

R2 - Neil Duff (88.77) 3-0 (81.74) Justin Thompson (3-2, 3-0, 3-2)

R2 - Cameron Menzies (89.21) 3-1 (80.54) Ian Jones (3-0, 2-3, 3-0, 3-2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R2 - James Hurrell (75.22) 3-2 (73.83) John Desreumaux (1-3, 3-2, 3-0, 0-3, 3-0)

R2 - Kirsty Hutchinson (68.83) 2-0 (67.91) Jo Clements (3-1, 3-2)

R2 - Jules van Dongen (85.26) 1-3 (84.54) Ryan de Vreede (2-3, 2-3, 3-1, 1-3)

Woensdag 6 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R2 - Thibault Tricole (86.48) 3-2 (82.59) Shawn Burt (3-2, 2-3, 0-3, 3-0, 3-2)

R2 - Deta Hedman (65.42) 0-2 (76.42) Tori Kewish (0-3, 0-3)

R2 - Leonard Gates (87.07) 0-3 (86.41) Steve Hine (1-3, 2-3, 2-3)

R2 - Andy Baetens (92.35) 3-1 (76.89) Dave Parletti (3-0, 3-0, 1-3, 3-1)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R2 - Scott Marsh (94.53) 3-2 (92.41) James Richardson (2-3, 3-2, 3-0, 2-3, 3-1)

R3 - Luke Littler (92.76) 0-3 (104.91) Richard Veenstra (1-3, 0-3, 0-3)

R2 - Lorraine Winstanley (76.23) 2-0 (68.11) Vicky Pruim (3-2, 3-1)

R3 - Brian Raman (97.47) 3-0 (90.82) Jarred Cole (3-0, 3-1, 3-1)

R2 - Wayne Warren (94.77) 3-2 (86.79) Lee Shewan (1-3, 2-3, 3-1, 3-1, 3-0)

Donderdag 7 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

R3 - Neil Duff (88.06) 3-1 (85.67) Nick Fullwell (3-1, 3-1, 1-3, 3-1)

R2 - Beau Greaves (78.01) 2-1 (73.90) Veronika Ihasz (3-2, 2-3, 3-1)

R3 - Jim McEwan (84.01) 3-2 (84.71) Michael Warburton (3-1, 0-3, 0-3, 3-1, 3-1)

R3 - James Hurrell (89.87) 3-0 (85.98) Ryan de Vreede (3-1, 3-2, 3-1)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

R3 - Wayne Warren (86.32) 0-3 (87.35) Cameron Menzies (1-3, 1-3, 2-3)

R2 - Aileen de Graaf (76.48) 2-1 (69.90) Mikuru Suzuki (1-3, 3-0, 3-0)

R3 - Thibault Tricole (90.36) 3-1 (88.35) Steve Hine (2-3, 3-0, 3-1, 3-2)

R3 - Andy Baetens (102.79) 3-0 (96.20) Scott Marsh (3-1, 3-2, 3-0)

Vrijdag 8 april

Middagsessie (vanaf 14:00 uur)

KF (V) - Priscilla Steenbergen (63.10) 1-2 (70.67) Kirsty Hutchinson (3-2, 1-3, 1-3)

KF (M) - Jim McEwan (89.09) 3-4 (94.28) Neil Duff (3-2, 3-2, 3-1, 2-3, 0-3, 2-3, 1-3)

KF (V) - Rhian O'Sullivan (89.21) 2-0 (75.14) Maria O'Brien (3-2, 3-1)

KF (M) - Thibault Tricole (89.33) 4-3 (92.97) Andy Baetens (0-3, 3-2, 1-3, 3-2, 3-2, 1-3, 3-2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

KF (V) - Tori Kewish (62.80) 1-2 (64.95) Lorraine Winstanley (2-3, 3-1, 0-3)

KF (M) - Brian Raman (89.10) 2-4 (94.83) Richard Veenstra (2-3, 1-3, 3-1, 3-2, 2-3, 2-3)

KF (V) - Aileen de Graaf (76.38) 0-2 (85.84) Beau Greaves (1-3, 0-3)

KF (M) - Cameron Menzies (93.57) 4-0 (88.77) James Hurrell (3-2, 3-0, 3-0, 3-2)

Zaterdag 9 april

Middagsessie (vanaf 15:00 uur)

HF - jongens: Leighton Bennett (77.26) 1-2 (75.21) Charlie Large (2-3, 3-0, 2-3)

HF - jongens: Luis Liptow (63.52) 0-2 (67.88) Bradly Roes (1-3, 1-3)

HF - (dames): Rhian O'Sullivan (76.32) 2-3 (76.13) Kirsty Hutchinson (2-3, 2-3, 3-1, 3-1, 2-3)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

HF - (heren): Richard Veenstra (89.30) 2-5 (93.75) Neil Duff (1-3, 3-0, 1-3, 3-2, 0-3, 2-3, 0-3)

HF - (dames): Lorraine Winstanley (72.44) 0-3 (84.06) Beau Greaves (0-3, 0-3, 2-3)

HF - (heren): Thibault Tricole (87.26) 5-4 (87.39) Cameron Menzies (3-2, 3-2, 2-3, 1-3, 3-1, 3-2, 1-3, 2-3, 3-1)

Zondag 10 april (vanaf 18:00 uur)

Meisjesfinale: Eleanor Cairns (52.45) 2-0 (52.22) Wibke Riemann (3-1, 3-2)

Jongensfinale: Bradly Roes (71.34) 3-1 (71.56) Charlie Large (3-1, 3-0, 0-3, 3-0)

Damesfinale: Beau Greaves (92.05) 4-0 (72.52) Kirsty Hutchinson (3-0, 3-1, 3-0, 3-0)

Herenfinale: Neil Duff (87.73) 6-5 (86.95) Thibault Tricole (0-3, 0-3, 3-1, 0-3, 3-1, 3-2, 3-2, 2-3, 3-2, 0-3, 3-0)

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties