"Ik sluit een terugkeer op de PDC Pro Tour zeker niet uit" - Steve Beaton na debuut op het WK voor senioren

WSDT
vrijdag, 21 februari 2025 om 10:00
steve beaton 1

Steve Beaton heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van het World Seniors Darts Championship. 'The Bronzed Adonis' versloeg in zijn openingswedstrijd Colin McGarry met 3-2 en mag het nu opnemen tegen Paul Hogan.

Beaton moest terugkomen van een 2-0 achterstand in sets en in de beslissende set kwam hij ook nog eens op een 2-0 achterstand in legs. "Ik wist op voorhand dat het niet makkelijk ging zijn", opent hij. "Ik voelde me nochtans goed in de opwarming, maar ik ben vaak een trage starter, dat bleek vandaag opnieuw. Bij 2-0 achter in sets dacht ik dat het over was, maar gelukkig kon ik alsnog de overwinning pakken."

De 60-jarige Engelsman leverde begin dit jaar zijn PDC Tour Card in en maakt op dit toernooi zijn debuut bij de senioren. "Het niveau ligt ontzettend hoog. Dat zag je ook in de wedstrijd van Mervyn King tegen Derek Coulson. Mervyn haalde daar een hoog gemiddelde, maar verloor toch. Daaraan merk je dat spelers die pas van de Pro Tour zijn het zeker niet cadeau krijgen. Anderzijds had ik zo'n moeilijke wedstrijd misschien wel nodig, nu kan ik in het toernooi groeien."

Steve Beaton in actie
Steve Beaton in actie

WK-titel

Beaton droomt alvast van een tweede WK-titel, nadat hij in 1996 al het BDO-WK wist te winnen. "Dat zou geweldig zijn, ik geloof alleszins in mijn kansen."

"Ik vond het overigens bijzonder leuk om nog eens terug te keren naar de Circus Tavern, er is hier in al die jaren niets veranderd. Ik heb hier talloze WK Darts van de PDC gespeeld en vond het altijd al een leuke zaal. Heel compact en het publiek zit dichtbij wat voor veel sfeer zorgt."

Beaton leverde begin dit jaar vrijwillig zijn PDC Tour Card in. "Ik vond het wel goed geweest, maar sluit een terugkeer zeker niet uit. We zien wel hoe dit jaar verloopt."

Claps 0bezoekers 0
Plaats reactie

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties