Simon Whitlock verliest meteen bij debuut op senioren-WK; drievoudig wereldkampioen John Part wel naar tweede ronde

WSDT
donderdag, 20 februari 2025 om 8:00
ukopen rd5 whitlock 02a
Simon Whitlock heeft weinig plezier overgehouden aan zijn debuut op het senioren-WK. 'The Wizard' verloor in de eerste ronde van het toernooi in Purfleet met 3-1 in sets van Paul Hogan.
Whitlock kwam in de eerste set al op 2-0 achterstand, maar wist die set nog wel met 3-2 te winnen. De Australiër kwam daarna ook op 2-1 in de tweede set, maar zag die set juist met 3-2 naar Hogan gaan.
Hogan kwam daarna op een 2-1 voorsprong door de derde set met 3-2 naar zich toe te trekken. Whitlock leek daarna op weg een laatste set af te dwingen door 2-1 voor te komen in set vier, maar via twee 13-darters besliste Hogan de partij in vier sets.
Drievoudig wereldkampioen John Part slaagde er wel in om zich te kwalificeren voor de tweede ronde van dit seniorenevenement in het Circus Tavern. Part kwam tegen Jim McEwan op een 1-0 achterstand, maar wist vervolgens zowel de tweede als de derde set te pakken.
McEwan dwong echter een laatste set af door er met de vierde set vandoor te gaan. In de laatste set kwam McEwan er niet aan te pas. Part won de laatste set met 3-0 en zorgde voor een stijlvol einde met een 12-darter.
Mike Huntley haalde ook de tweede ronde. De Welshman versloeg Kevin Edwards met 3-2 in sets. Publiekslieveling Tony O'Shea zegevierde in een pover duel met 3-2 in sets tegen viervoudig dameswereldkampioene Lisa Ashton.
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen