De loting voor de International Darts Open 2018 is donderdag bekendgemaakt. Van vrijdag 14 september tot en met zondag 16 september wordt het twaalfde Euro Tour-toernooi van het jaar afgewerkt in Riesa.

Op vrijdag spelen de qualifiers van de diverse kwalificatietoernooien in de eerste ronde, waarna de zestien geplaatste spelers op zaterdag in de tweede ronde van de International Darts Open instromen.

De winnaars uit de kwalificatietoernooien worden donderdagavond aan de loting toegevoegd.

Klik hier voor informatie over de verdeling van het prijzengeld op de Euro Tour-toernooien.

International Darts Open 2018 – Toernooischema
Ian White (3) v Jose Justicia/Jelle Klaasen
Dave Chisnall (14) v Terry Temple/James Richardson
Simon Whitlock (6) v James Wilson/Adam Huckvale
Max Hopp (11) v Steve Beaton/Vincent van der Voort
Joe Cullen (7) v Ross Smith/Kyle Anderson
Darren Webster (10) v Dirk van Duijvenbode/Mickey Mansell
Mensur Suljovic (2) v Ryan Joyce/Gabriel Clemens
Jermaine Wattimena (15) v Robert Thornton/Danny Noppert
Jonny Clayton (4) v Steve Lennon/Patrik Kovacs
Mervyn King (13) v Michael Plooy/Steve West
Adrian Lewis (5) v Terry Jenkins/Matthew Dennant
Stephen Bunting (12) v Barry Lynn/Dawson Murschell
Daryl Gurney (8) v Robert Marijanovic/Jan Dekker
Gerwyn Price (9) v Magnus Caris/John Henderson
Peter Wright (1) v Ricardo Pietreczko/Ryan Searle
Kim Huybrechts (16) v Ron Meulenkamp/Martin Schindler

Vrijdag 14 september
Eerste ronde
Middagsessie (13.00 uur)

Steve Lennon v Patrik Kovacs
Terry Temple v James Richardson
Dirk van Duijvenbode v Mickey Mansell
Ron Meulenkamp v Martin Schindler
Ricardo Pietreczko v Ryan Searle
Barry Lynn v Dawson Murschell
Michael Plooy v Steve West
Jose Justicia v Jelle Klaasen

Avondsessie (19.15 uur)

Magnus Caris v John Henderson
Robert Thornton v Danny Noppert
Ross Smith v Kyle Anderson
Terry Jenkins v Matthew Dennant
Ryan Joyce v Gabriel Clemens
James Wilson v Adam Huckvale
Robert Marijanovic v Jan Dekker
Steve Beaton v Vincent van der Voort

Zaterdag 15 september
Tweede ronde
Middagsessie (13.00 uur)

Kim Huybrechts v Meulenkamp/Schindler
Darren Webster v Van Duijvenbode/Mansell
Mervyn King v Plooy/West
Stephen Bunting v /Lynn/Murschell
Gerwyn Price v Caris/Henderson
Jonny Clayton v Lennon/Kovacs
Dave Chisnall v Temple/Richardson
Jermaine Wattimena v Thornton/Noppert

Avondsessie (19.15 uur)

Ian White v Justicia/Klaasen
Simon Whitlock v Wilson/Huckvale
Max Hopp v Beaton/Van der Voort
Joe Cullen v Smith/Anderson
Adrian Lewis v Jenkins/Dennant
Mensur Suljovic v Joyce/Clemens
Peter Wright v Pietreczko/Searle
Daryl Gurney v Marijanovic/Dekker

Zondag 16 september
Middagsessie (13.00 uur)
Derde ronde

Avondsessie (19.15 uur)
Kwartfinale
Halve finale
Finale

Tags:

Schrijver: Pieter Verbeek