Deelnemersveld Poland Darts Masters 2025: Humphries ontbreekt, Van Gerwen en Littler wel in actie

PDC
dinsdag, 01 juli 2025 om 16:00
michael van gerwen luke littler
Het World Series-circuit verplaatst zich deze week naar Polen, waar de stad Gliwice op vrijdag 4 juli en zaterdag 5 juli gastheer is van de Poland Darts Masters 2025.
Het toernooi in Polen is het vijfde World Series-toernooi van het seizoen, na eerdere toernooien in Bahrein, Nederland, Denemarken en de Verenigde Staten. Deze werden gewonnen door respectievelijk Stephen Bunting, Rob Cross, opnieuw Bunting en vervolgens Luke Humphries.
Laatstgenoemde is deze week afwezig in Humphries. 'Cool Hand Luke' opteert voor rust, voordat later deze maand nog een Euro Tour-toernooi en de prestigieuze World Matchplay op het programma staan. Zijn vervanger is Jonny Clayton, die afgelopen maand ook Michael van Gerwen mocht vervangen op de Nordic Darts Masters in Kopenhagen.
Volg de Poland Darts Masters 2025 via onze livescores!
Van Gerwen is dit weekend één van de blikvangers op de Poland Darts Masters. De andere publiekstrekker op dit evenement is de regerend wereldkampioen Luke Littler. Bovendien zijn Van Gerwen en Littler ook de winnaars van de eerste twee edities van dit toernooi.
De plaatsingslijst wordt aangevoerd door Bunting, die eerder dit jaar dus de World Series-toernooien in Bahrein en Denemarken op zijn naam wist te schrijven. Rob Cross, Gerwyn Price, Nathan Aspinall en Chris Dobey zijn de andere aanwezige PDC-toppers.
Zij nemen het in de eerste ronde van de Poland Darts Masters op tegen één van de acht Oost-Europese spelers. De bekendste van dit rijtje is uiteraard Krzysztof Ratajski, winnaar van liefst elf PDC-rankingtoernooien en eerder dit jaar nog de beste bij Players Championship 15.
In totaal zijn er zes Oost-Europese Tour Card-houders aanwezig in de PreZero Arena. Naast Ratajski zijn dit Radek Szaganski, Sebastian Bialecki, Tytus Kanik, Sebastian Bialecki en Pero Ljubic. Het deelnemersveld wordt compleet gemaakt door Gyorgy Jehirszki en Krzysztof Kciuk, de twee winnaars van de kwalificatietoernooien voor dit evenement.
De winnaars van de eerste ronde op vrijdag keren de volgende dag terug voor het vervolg van het toernooi. De overgebleven acht spelers spelen dan op zaterdag eerst de kwartfinales, voordat later in dezelfde sessie ook de halve finale en de finale afgewerkt worden.

Deelnemersveld Poland Darts Masters 2025

PDC-spelers
Stephen Bunting (ENG)
Rob Cross (ENG)
Gerwyn Price (WAL)
Nathan Aspinall (ENG)
Luke Littler (ENG)
Chris Dobey (ENG)
Michael van Gerwen (NED)
Jonny Clayton (WAL)
Oost-Europese spelers
Krzysztof Ratajski (POL)
Radek Szaganski (POL)
Sebastian Bialecki (POL)
Tytus Kanik (POL)
Karel Sedlacek (CZE)
Pero Ljubic (CRO)
György Jehirszki (HON)
Krzysztof Kciuk (POL)
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen