De verschillen blijven uiterst klein in de Premier League Darts. Na de zesde speelronde gaan Dimitri van den Bergh, Nathan Aspinall en Michael van Gerwen met hetzelfde punten aantal aan kop.
Het trio heeft ieder acht punten en bovendien ook hetzelfde legsaldo. Op basis van het aantal breaks staat Van den Bergh officieel bovenaan de Premier League Darts. Aspinall en Van Gerwen volgen op de respectievelijk tweede en derde plek.
Jonny Clayton viel door zijn nederlaag terug van de koppositie naar de vierde plaats. Clayton heeft net als Gary Anderson zeven punten, terwijl Jose de Sousa en Peter Wright daarachter staan met zes punten.
Rob Cross en James Wade zitten in de gevarenzone met vijf punten. Op basis van een slechter legsaldo is Wade nu de nummer negen. Glen Durrant is nu zo goed als uitgeschakeld na zijn zesde nederlaag.
Stand Premier League Darts na zesde speelronde
# | Naam | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Leg +/- | Punten |
1 | Dimitri van den Bergh | 6 | 3 | 2 | 1 | +9 | 8 |
2 | Nathan Aspinall | 6 | 3 | 2 | 1 | +9 | 8 |
3 | Michael van Gerwen | 6 | 3 | 2 | 1 | +9 | 8 |
4 | Jonny Clayton | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 7 |
5 | Gary Anderson | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 7 |
6 | Jose de Sousa | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 6 |
7 | Peter Wright | 6 | 2 | 2 | 2 | -4 | 6 |
8 | Rob Cross | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 |
9 | James Wade | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 5 |
10 | Glen Durrant | 6 | 0 | 0 | 6 | -28 | 0 |