Fallon Sherrock werd maandagavond bij de loting voor het WK Darts gekoppeld aan voormalig wereldkampioen Steve Beaton, die zijn 31ste deelname maakt op het wereldkampioenschap.
De 27-jarige Engelse maakte twee jaar terug furore in Alexandra Palace door als eerste vrouw ooit een wedstrijd op het PDC-WK te winnen. Ze versloeg Ted Evetts en Mensur Suljovic, alvorens Chris Dobey bij de laatste 32 te sterk bleek.
Tegen Beaton maakt Sherrock dus haar terugkeer in Noord-Londen en tegenover Sky Sports sprak ze van een mooie loting. ''Ik heb er heel veel zin in, want ik mag tegen een icoon van onze sport spelen. Ik vind het enorm eervol om het tegen Steve op te nemen en we gaan zien wat deze wedstrijd gaat brengen'', zei de Queen of the Palace.
Ook in sportief opzicht biedt de loting perspectief. Bij winst neemt ze het in de tweede ronde op tegen Kim Huybrechts. ''Ik had het ook tegen Raymond van Barneveld of Adrian Lewis kunnen opnemen, dus ik ben erg blij met mijn loting.''
De komende twee weken gaat Sherrock zich zo goed mogelijk proberen voor te bereiden op het wereldkampioenschap. ''Ik ga me vooral voorbereiden op het spelen van sets, en mijn finishes trainen, want scorend kan ik altijd wel goed. Ik moet weer aan het setsysteem wennen, want dat heb ik al een tijdje niet gedaan. Hopelijk komt dat goed in de komende weken.''
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.