"Ik heb zeker mijn plaats tussen de elite" - Chris Dobey zegeviert op Nederlandse bodem

PDC
vrijdag, 18 april 2025 om 11:00
chris dobey
Chris Dobey heeft de elfde speeldag van de Premier League Darts gewonnen. 'Hollywood' was in de finale in Rotterdam met 6-2 te sterk voor zijn landgenoot Stephen Bunting. In de stand klimt hij naar een zesde plaats, op twee punten van het nummer vier Gerwyn Price. Met nog vijf speeldagen te gaan is dus nog alles mogelijk richting de play-offs.
Dobey had op de eerste speeldag de finale gehaald, maar verloor daarin met 6-1 van Luke Humphries. Vervolgens moest hij wachten tot speeldag 11 om nog eens de finale te halen, dit keer lukte het dus wel om te zegevieren. In Rotterdam versloeg hij achtereenvolgens Luke Humphries en Nathan Aspinall om in de finale dus ook Bunting te verslaan. Dobey klokte in de finale af op een gemiddelde van 101.83 en zette met een dominante prestatie de kroon op het werk.
"Dit voelt geweldig", opent Dobey. "Ik wist dat ik het kon, maar je moet het natuurlijk telkens opnieuw bewijzen. Dit is alleszins een heel belangrijke zege voor de stand. Ik maak nog steeds kans op de play-offs en kom nu terug tot op twee punten van de vierde plaats. Alles is nog mogelijk de komende speeldagen."
Chris Dobey in actie
Chris Dobey in actie
Geloof
Dobey haalde de finale op de eerste speeldag, maar daarna liep het heel wat moeizamer. "Toch ben ik nooit het geloof in mezelf verloren", zegt hij. "Ik ben een vechter en geef nooit op. Het niveau ligt echter ontzettend hoog in de Premier League Darts, elk klein foutje wordt hier onmiddellijk afgestraft."
"Ik weet echter dat ik mijn plaats heb tussen de elite", vervolgt de 34-jarige Engelsman. "Als ik mijn beste niveau haal de komende weken kan ik zeker nog ver geraken."
De Premier League Darts gaat komende week verder in Liverpool. Dobey neemt het daar in de kwartfinales op tegen Gerwyn Price.
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen