Klaasen naar kwartfinale International Open, Huybrechts straft zwakke Wright niet af

PDC
zondag, 24 september 2017 om 14:13
jelle klaasen betvictor world matchplay day one phil oldham pdc 3nbit3xldwz61780d94lwakac
Jelle Klaasen is doorgedrongen tot de laatste acht van het International Darts Open in Riesa. 'The Cobra' won met 6-4 van Peter Jacques.
De Engelsman had eerder Benito van de Pas en Vincent van der Voort uit het toernooi geknikkerd, maar Klaasen liet zich niet verrassen door Jacques. Met onder meer een 13-darter, boog de Nederlander een 3-4 achterstand om in een 6-4 overwinning.
In de kwartfinale staat de voormalig Lakeside-kampioen tegenover Peter Wright. De Schot was met 6-4 te sterk voor Ronny Huybrechts. De Belg liet onder meer zes breakkansen onbenut en liet zich in de zevende leg breken door een 16-darter van Wright. Huybrechts miste in leg tien twee pijlen voor 5-5, waarna 'Snakebite' dankzij een 25 check-out met de zege aan de haal ging.
https://twitter.com/TheRedBit180/status/911924935827783680
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading