Marijanovic hoopt goede niveau vol te houden na zege op Wattimena: 'Dan kan ik ver komen'

PDC
zaterdag, 30 juni 2018 om 12:00
Robert Marijanovic

Robert Marijanovic zette een knappe prestatie neer in de eerste ronde van de European Darts Matchplay. 'Robstar' was met 6-3 te sterk voor Jermaine Wattimena.

Marijanovic speelde zijn tweede Euro Tour-toernooi van het jaar, waarbij hij een gemiddelde van ruim 101 gooide. De Duitse qualifier pakte al snel een 4-0 voorsprong tegen Wattimena, die hij vervolgens niet meer uit handen gaf.
''Het geeft een geweldig gevoel om te winnen met zo'n publiek achter mij. Ik ben echt blij dat ik zoiets kon neerzetten op een groot podium, dat niveau wil ik volhouden'', zei Marijanovic na afloop.
De geboren Kroaat keek vervolgens al vooruit naar zijn volgende partij tegen Daryl Gurney. ''Ik kan niet wachten om weer te spelen. Als ik goed blijf spelen, kan ik ver komen dit weekend.''
[caption id="attachment_20042" align="alignnone" width="400"]Kelly Deckers/PDC Europe Foto: Kelly Deckers/PDC Europe[/caption]
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading