Nederlaag doet pijn bij Van Gerwen: 'Slechte dag, te veel fouten gemaakt'

PDC
maandag, 24 september 2018 om 12:00
WLDCHAMPS SF VANGERWEN26

De bokaal van de Champions League of Darts ontbreekt nog minstens één jaar in de prijzenkast van Michael van Gerwen. Het BBC-toernooi was het enige huidige major-toernooi dat 'Mighty Mike' nog niet gewonnen had.

In tegenstelling tot vorig jaar kwam Van Gerwen nu wel de groepsfase door. De 29-jarige Brabander versloeg Dave Chisnall en Daryl Gurney, maar ging ondanks een nederlaag tegen Gary Anderson als groepswinnaar naar de halve finale.
Bij de laatste vier verslikte de nummer één van de wereld zich in Peter Wright. De Schot was nagenoeg foutloos op zijn finishes en vloerde Van Gerwen met 11-9. Een nederlaag die pijn deed, zo schreef de tweevoudig wereldkampioen op Twitter.
''Uiteraard doet het pijn om zonder beker naar huis te gaan. Echter stonden Peter en Gary terecht in de finale, mijn felicitaties gaan naar Anderson voor het winnen van de titel.''
''Het was een slechte dag voor mij, ik heb te veel fouten gemaakt. Ik ga dit rechtzetten en mezelf klaarmaken voor de World Grand Prix'', aldus Van Gerwen.
https://twitter.com/MvG180/status/1043962719723048960
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading