Nottinghamse basisschoolleerlingen beleven unieke Bullseye Maths-sessie op Premier League-podium

PDC
zaterdag, 15 maart 2025 om 17:30
2025bullseyemaths nottingham1
Vijf basisscholen uit Nottingham kregen donderdag een bijzondere ervaring met een Bullseye Maths-sessie, voorafgaand aan de jaarlijkse Premier League-avond in de Motorpoint Arena.
Leerlingen van Cotmanhay, Cloudside Academy, Hempshill Hall, Glenbrook Spencer Academy en Jubilee Academy bezochten de arena voor een interactieve sessie die rekenen combineert met darts-gerelateerde spellen.
De sessie vond plaats op de vloer van de arena en werd afgesloten met een bijzonder moment: de kinderen mochten het podium betreden waarop later die dag toppers als Luke Humphries, Luke Littler en Nottingham-winnaar Gerwyn Price in actie kwamen.
De leerlingen waren enthousiast over de unieke ervaring. "Het was een geweldige ervaring, zoals altijd, en de kinderen hebben er enorm van genoten," aldus Jon Wright, docent aan Hempshill Hall. "Er zitten echt getalenteerde jonge spelers tussen – misschien wel de sterren van de toekomst!"
De sessie was onderdeel van het Bullseye Maths-programma van de PDC, dat sinds de lancering in 2022 rekenvaardigheid bevordert via een combinatie van educatieve activiteiten en darts. Het programma biedt ook een online platform met werkbladen en de interactieve Mathlete-game, beschikbaar op pdc.tv/maths.
Bullseye Maths-coördinator Gary Horsley was opnieuw onder de indruk van de inzet van de leerlingen. "Het is geweldig om te zien hoe enthousiast de kinderen zijn bij elke sessie," zei hij. "Bullseye Maths blijft enorm populair op al onze locaties en stimuleert rekenvaardigheid bij alle leeftijden."
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties