Plaisier komt tekort tegen Humphries en mist nipt EK, Wright overtuigend langs Searle

PDC
zondag, 16 oktober 2022 om 13:45
winmau dartboard

Wesley Plaisier is er net niet in geslaagd om zich te plaatsen voor het EK Darts. De Nederlander verloor zondagmiddag in de derde ronde van de Gibraltar Darts Trophy van Luke Humphries en eindigt daardoor vermoedelijk één plek buiten de kwalificatieplekken.

Plaisier wist een 2-0 achterstand nog ongedaan te maken tegen Humphries en kwam door 65 en 42 uit te gooien terug tot 3-3. De darter uit Hendrik-Ido-Ambacht miste daarna twee kansen op een break vanaf 80 en werd vervolgens zelf gebroken door een 10-darter van de Engelsman. Humphries velde daarna het vonnis met een 13-darter in de leg van Plaisier.

Peter Wright rekende overtuigend af met Ryan Searle. Met een 10-darter brak hij Searle al in de tweede leg en met een 13-darter, 14-darter en een 120 finish liep 'Snakebite' daarna uit naar 5-0. Searle pakte daarna nog één leg, alvorens Wright de beslissing forceerde met een 13-darter.

Claps 0bezoekers 0
Plaats reactie

Net Binnen

Meest Gelezen