Rob Cross kende woensdag een perfecte start van zijn kwalificatietoernooi voor de Poland Darts Masters. 'Voltage' wierp een
negendarter in zijn eerste partij tegen Cristo Reyes.
De negendarter kwam al in de eerste leg van het onderonsje tegen zijn Spaanse tegenstander. Hij opende de leg met een 177-score en wierp daarna een 180'er om 144 over te laten. Deze finish werd vervolgens in drie darts uitgegooid.
Helaas voor Cross bleek de negendarter niet voldoende voor de overwinning. Hoewel de eerste acht legs van de wedstrijd allemaal met de darts mee gingen, werd hij in de negende leg gebroken na een 11-darter van Reyes. 'The Spartan' trok de wedstrijd daarna met een 14-darter met 6-4 naar zich toe.
Het was de vijfde keer dat Cross een negendarter wist te gooien op het PDC-circuit. De eerste keer was op de Challenge Tour in 2016. Daarna gooide hij tweemaal een leg in negen pijlen uit op het Players Championship-circuit in respectievelijk 2019 en 2020. Tijdens de Premier League Darts van 2025 wist de oud-wereldkampioen voor het eerst een negendarter op televisie te gooien.