Michael Smith was gematigd tevreden na zijn overwinning op Luke Humphries in de kwartfinale van het WK Darts.
Humphries, die een ronde eerder Rob Cross had uitgeschakeld, kon slechts één leg pakken tegen Smith. Een finaleplek komt steeds dichterbij, zo realiseerde 'Bullyboy', zelf ook.
"Mijn droom komt steeds dichterbij. Ik was tevreden met mijn scores tegen Luke, maar niet met de finishes", zei de voormalig jeugdwereldkampioen na afloop.
"Ik ben in de afgelopen twee á drie jaar een andere speler geworden en kan het tempo opschakelen wanneer dat nodig is. Ik heb mijn zoontje verteld dat hij met mij het podium op mag wanneer ik wereldkampioen word. De beker heb ik nog niet aangeraakt en dat ga ik pas doen als ik hem gewonnen heb", aldus een gemotiveerde Smith.
Klik hier voor meer informatie over het WK Darts 2019, waaronder het speelschema, format en verdeling van het prijzengeld.
[caption id="attachment_29776" align="alignnone" width="350"]

Foto: Lawrence Lustig/PDC[/caption]