Speelschema zaterdagavond op Grand Slam of Darts: Volgt Van Gerwen landgenoot Van Barneveld naar de halve finale?
PDC
Michael Smith en Raymond van Barneveld plaatsten zich vrijdagavond als eerste twee spelers voor de halve finales op de Grand Slam of Darts. Zaterdagavond is het de beurt aan de onderkant van het speelschema.
Een Nederlandse finale behoort nog altijd tot de mogelijkheden in Wolverhampton. In de laatste kwartfinale staat Michael van Gerwen tegenover Luke Humphries.
Lees ook
Het wordt de elfde ontmoeting tussen de twee beste Euro Tour-spelers van het afgelopen seizoen. Humphries won vier van de dertien Euro Tour-toernooien in 2022, Van Gerwen pakte er drie. Driemaal stonden zij dit jaar tegenover elkaar op de Euro Tour, waarbij Humphries tweemaal aan het langste eind trok. Op televisie is de stand 2-1 in het voordeel van de Nederlander, terwijl de totale balans 7-3 voor Van Gerwen is.
De andere partij van de zaterdagavond gaat tussen Alan Soutar en Nathan Aspinall. De Schot en de Engelsman troffen elkaar in de groepsfase ook al en toen zegevierde Soutar verrassend met 5-4. In de totale head-to-head is de stand zelfs 2-0 voor 'Soots'.
Zondagmiddag worden de twee halve finales gespeeld. De finale van de Grand Slam of Darts is vervolgens op zondagavond.
Lees ook
Speelschema Grand Slam of Darts 2022
Zaterdag 19 november (vanaf 20:00 uur)
2x Kwartfinale
Nathan Aspinall v Alan Soutar
Michael van Gerwen v Luke Humphries

Pieter VerbeekHoofdredacteur
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
Claps 1bezoekers 1
Net Binnen
Meest Gelezen
Laatste Reacties
- Inderdaad... BramBramBram.... hoe krijg je het verzonnen over overgetypt.... (Ik was bij de kop met de uiteenzetting van doelen voor 2026 al afgehaakt ) 🙃gamberetti02-11-2026
- - maar brak echt door met zijn zege op de Winmau Masters. Daarmee maakte hij een flinke sprong op de ranglijst. - De Masters was toen toch helemaal niet gerankt?Cockeledokes02-11-2026
- 2 november ....mooie tijd.. ik ga ook maar eens mijn doelen voor 2026 uiteenzettengamberetti02-11-2026
- Niet op reageren. Palco wil gewoon niet dat MvG meedoet. Is zijn grootste hater op dit forum lol.
Smith36001-11-2026 - Edgar: "Er is momenteel een groot publiek dat Mitchell Lawrie tegen Luke Littler wil zien spelen. ... Dat we die confrontatie niet hebben gekregen, vond ik een van de teleurstellingen van de avond." Bij een "wedstrijd" over één leg kun je toch niet van een confrontatie spreken...Het is er wel één, maar wel een nietszeggende...167-167-16701-11-2026
- Allemaal pure jaloezie, zal haar wat verrotten met dat geld op haar bankrekening. Toekomst van haar en kids is veiliggesteld.
Dartbuikjexxxl01-11-2026 - Waarom trek je het in het belachelijke? Van Gerwen is 37 jaar en nog prof en dan kom jij met Zoetemelk en Jos Verstappen aan. En dan vergeet je nog dat de PL een INVITATIEtoernooi is, waar enorm veel geld in omgaat en waar nog steeds veel mensen voor Van Gerwen een kaartje kopen.167-167-16701-11-2026
- Leuk om iets over een Nederlander te lezen en dat was natuurlijke een knappe prestatie in Maastricht. Gratis tip van TinyShrimp.... laat dit vaker terugkomen....gamberetti01-11-2026
- Te veel tekst om doorheen te scrollen, laat staan te lezen.gamberetti01-11-2026
- Nee klopt. Maar als je opschrijft voor Lowe snapt hij het wel😅Palco01-11-2026








