Het gebeurt niet vaak dat iemand zo blij was met een titel bij de PDC als dat Mensur Suljovic was na eindzege op de Champions League of Darts.
'The Gentle' won zondag zijn allereerste televisietoernooi door Gary Anderson in de finale met 11-9 te verslaan. Suljovic boekte eerder in het toernooi ook al een overwinning op Anderson, en versloeg daarnaast ook Peter Wright, Dave Chisnall en Raymond van Barneveld.
''Dit voelt perfect, ik had nooit gedacht dat ik dit toernooi kon winnen'', stamelde de Oostenrijker tijdens de prijzenceremonie. ''Gary is een briljante speler, een waardige tegenstander en ik heb zoveel respect voor hem.''
''Ik heb goed gespeeld en nooit opgegeven. Ik was gefocust op mijn spel, maar had nooit gedacht dat ik twee keer van Gary zou kunnen winnen.''
https://twitter.com/OfficialPDC/status/909523184377987072