Toernooicenter EK Darts 2021: Speelschema, alle uitslagen, TV Gids en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen tijdens het EK Darts in ons toernooicenter. Hierin vind je het speelschema, alle uitslagen, informatie over de verdeling van het prijzengeld en de TV Gids van RTL 7.

Het deelnemersveld voor het EK Darts bestaat uit de top-32 van de European Tour Order of Merit. Vanwege de corona-pandemie zijn er dit jaar slechts twee toernooien gespeeld die meetelden voor de kwalificatieranking.

Format

Eerste ronde: Best of 11 legs

Tweede ronde: Best of 19 legs

Kwartfinale: Best of 19 legs

Halve finale: Best of 21 legs

Finale: Best of 21 legs

Speelschema EK Darts 2021

Donderdag 14 oktober (vanaf 20:00 uur)

Eerste ronde (8x)

Simon Whitlock (87.77) 3-6 (87.78) William Borland

Brendan Dolan (95.95) 6-2 (92.47) Kim Huybrechts

Rob Cross (84.50) 6-3 (85.66) Keane Barry

Luke Humphries (94.36) 6-5 (87.73) Callan Rydz

Jose de Sousa (89.73) 6-4 (94.51) Lewis Williams

Peter Wright (92.13) 3-6 (86.94) Florian Hempel

Mensur Suljovic (90.76) 6-2 (88.22) Adam Hunt

Joe Cullen (94.93) 6-0 (85.84) Ted Evetts

Vrijdag 15 oktober (vanaf 20:00 uur)

Eerste ronde (8x)

Adam Gawlas (88.75) 6-4 (87.21) Joe Murnan

Krzysztof Ratajski (94.30) 2-6 (102.31) Danny Noppert

James Wade (92.93) 6-5 (87.42) Adam Smith-Neale

Nathan Aspinall (90.67) 6-4 (95.20) Mervyn King

Michael Smith (101.98) 5-6 (101.90) Ryan Searle

Michael van Gerwen (100.45) 6-2 (92.78) Boris Krcmar

Gerwyn Price (104.53) 6-2 (86.97) Ritchie Edhouse

Damon Heta (94.12) 6-3 (96.07) Gabriel Clemens

Zaterdag 16 oktober

Middagsessie (vanaf 13:45 uur)

William Borland (87.89) 5-10 (89.87) Joe Cullen

Brendan Dolan (93.56) 4-10 (97.61) Rob Cross

Jose de Sousa (95.33) 10-8 (99.08) Luke Humphries

Ryan Searle (101.03) 4-10 (101.21) Danny Noppert

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

Nathan Aspinall (100.96) 10-6 (101.66) Damon Heta

Gerwyn Price (102.96) 10-3 (86.92) Adam Gawlas

Michael van Gerwen (98.15) 10-4 (97.02) James Wade

Mensur Suljovic (93.00) 10-9 (91.26) Florian Hempel

Zondag 17 oktober

Middagsessie (vanaf 13:45 uur)

Kwartfinale

Danny Noppert (99.97) 9-10 (103.34) Nathan Aspinall

Gerwyn Price (107.56) 8-10 (107.74) Michael van Gerwen

Rob Cross (93.91) 10-5 (94.70) Jose de Sousa

Mensur Suljovic (90.11) 7-10 (95.39) Joe Cullen

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

Halve finale

Michael van Gerwen (103.41) 11-10 (102.29) Nathan Aspinall

Joe Cullen (87.32) 3-11 (96.74) Rob Cross

Finale

Michael van Gerwen (93.66) 8-11 (92.71) Rob Cross

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties