Toernooicenter Gibraltar Darts Trophy 2021: Speelschema, alle uitslagen, live stream en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen tijdens de Gibraltar Darts Trophy in ons toernooicenter. Hierin vind je het speelschema, alle uitslagen, informatie over de verdeling van het prijzengeld en uitleg over toegang tot de livestream.

De Gibraltar Darts Trophy staat dit jaar voor de achtste keer kalender. Vanwege de corona-pandemie is dit het tweede - en tevens laatste - Euro Tour-toernooi voorafgaand aan het EK Darts (14-17 oktober).

Speelschema Gibraltar Darts Trophy 2021

Vrijdag 24 september

Eerste ronde

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Andreas Harrysson (85.66) 6-3 (89.21) Keane Barry

Martijn Kleermaker (93.66) 5-6 (84.62) Joe Murnan

Adam Hunt (89.29) 6-0 (85.85) Geert Nentjes

Justin Broton (79.13) 1-6 (93.88) Adam Smith-Neale

Ryan Murray (85.13) 5-6 (82.53) Ted Evetts

Patrik Kovacs (85.08) 4-6 (90.85) Rob Cross

John Henderson (90.72) 2-6 (97.78) Boris Krcmar

Mervyn King (94.93) 6-0 (79.50) Craig Galliano

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Stephen Bunting (86.80) 5-6 (94.46) Florian Hempel

Dyson Parody (72.48) 4-6 (71.21) Kenny Neyens

Ryan Searle (96.34) 6-5 (95.45) Martin Schindler

Wayne Jones (89.09) 1-6 (96.66) Simon Whitlock

Boris Koltsov (92.23) 2-6 (105.08) Kim Huybrechts

Callan Rydz (103.77) 6-1 (87.55) Justin Hewitt

Ritchie Edhouse (91.36) 6-4 (83.93) Steve Beaton

Luke Humphries (94.63) 4-6 (92.92) Gabriel Clemens

Zaterdag 25 september

Tweede ronde

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Dirk van Duijvenbode (91.99) 5-6 (91.07) Ted Evetts

Brendan Dolan (92.50) 6-1 (89.54) Mervyn King

Danny Noppert (94.76) 6-2 (85.39) Andreas Harrysson

Damon Heta (92.39) 6-3 (84.13) Adam Hunt

Mensur Suljovic (88.24) 6-5 (92.91) Kim Huybrechts

Michael Smith (92.04) 2-6 (91.81) Simon Whitlock

James Wade (95.89) 6-5 (93.60) Boris Krcmar

Krzysztof Ratajski (90.17) 6-3 (90.00) Ryan Searle

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Jonny Clayton (94.89) 4-6 (86.65) Adam Smith-Neale

Jose de Sousa (92.02) 6-0 (75.18) Kenny Neyens

Devon Petersen (86.45) 3-6 (88.83) Gabriel Clemens

Peter Wright (108.19) 3-6 (110.72) Callan Rydz

Gerwyn Price (97.14) 6-1 (84.93) Florian Hempel

Michael van Gerwen (100.17) 6-3 (92.70) Rob Cross

Joe Cullen (88.36) 6-1 (79.09) Joe Murnan

Nathan Aspinall (102.55) 6-3 (89.86) Ritchie Edhouse

Zondag 26 september

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Derde ronde

Simon Whitlock (95.72) 6-4 (85.78) Ted Evetts

Callan Rydz (92.97) 1-6 (97.78) Brendan Dolan

Adam Smith-Neale (91.18) 2-6 (88.85) Krzysztof Ratajski

José de Sousa (89.39) 1-6 (101.03) Mensur Suljovic

Gerwyn Price (102.02) 6-3 (96.94) Damon Heta

Michael van Gerwen (102.82) 6-5 (102.52) Danny Noppert

James Wade (99.96) 6-3 (87.44) Gabriel Clemens

Joe Cullen (104.42) 4-6 (107.46) Nathan Aspinall

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Kwartfinale

Simon Whitlock (83.40) 6-4 (84.20) Brendan Dolan

Krzysztof Ratajski (87.73) 2-6 (86.51) Mensur Suljovic

Gerwyn Price (103.61) 6-5 (105.02) Michael van Gerwen

James Wade (91.37) 2-6 (98.97) Nathan Aspinall

Halve finale

Simon Whitlock (85.92) 5-7 (96.70) Krzysztof Ratajski

Gerwyn Price (100.83) 7-3 (101.04) Nathan Aspinall

Finale

Mensur Suljovic (88.47) 0-8 (105.47) Gerwyn Price

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties