Toernooicenter Premier League Darts 2022: Alle uitslagen, volledige programma, tussenstand en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen in de Premier League Darts in ons toernooicenter. Hierin vind je alle uitslagen, het programma voor de komende wedstrijden, de laatste tussenstand in de competitie en de verdeling van het prijzengeld.

De acht deelnemers spelen zestien keer een toernooi. Het wordt wel zo ingedeeld dat een speler de andere deelnemers tweemaal tegenkomt in een kwartfinale. Tijdens twee speelweken, in de achtste en zestiende speelweek, wordt de loting verricht op basis van de puntenstand.

Met resultaten tijdens de zestien toernooitjes kunnen punten worden gescoord. Een halve finale levert twee punten op, een tweede plek drie punten en een toernooiwinst vijf punten en een bonus van 10.000 pond. Op basis van deze punten wordt de nieuwe Premier League Darts ranglijst gevormd. De vier beste spelers gaan door naar de play-offs van de Premier League Darts.

Format

Toernooifase

Kwartfinale/halve finale/finale: Best of 11 legs

Play-offs

Halve finale: Best of 19 legs

Finale: Best of 21 legs

Eindstand in Premier League Darts na zestiende speelweek

Naam Weektitels Gewonnen wedstrijden Legsaldo Gewonnen legs Punten
Jonny Clayton 4 24 +28 183 40
Michael van Gerwen 3 19 +41 170 31
James Wade 2 15 -2 128 25
Joe Cullen 2 14 +7 131 24
Peter Wright 1 12 -15 116 22
Michael Smith 1 12 -4 124 21
Gerwyn Price 2 11 -12 108 20
Gary Anderson 1 5 -25 77 9

Speelschema Premier League Darts 2022

Speelweek 1 - Motorpoint Arena, Cardiff

Donderdag 3 februari

Kwartfinale

Jonny Clayton (103.61) 6-2 (95.36) Joe Cullen

Gerwyn Price (89.12) 3-6 (88.780 James Wade

Peter Wright (100.13) 6-3 (88.57) Michael Smith

Michael van Gerwen (96.12) 4-6 (91.37) Gary Anderson

Halve finale

Jonny Clayton (96.49) 6-4 (91.45) James Wade

Peter Wright (98.43) 6-5 (99.98) Gary Anderson

Finale

Jonny Clayton (88.72) 1-6 (113.02) Peter Wright

Speelweek 2 - M&S Bank Arena, Liverpool

Donderdag 10 februari

Kwartfinale

Peter Wright (84.72) 1-6 (102.98) Michael van Gerwen

Jonny Clayton (100.82) 6-3 (95.95) Michael Smith

James Wade (87.85) 3-6 (93.74) Joe Cullen

Gerwyn Price (96.33) 6-3 (90.85) Gary Anderson

Halve finale

Michael van Gerwen (105.11) 4-6 (106.64) Jonny Clayton

Joe Cullen (101.54) 6-5 (95.59) Gerwyn Price

Finale

Jonny Clayton (88.13) 6-4 (93.12) Joe Cullen

Speelweek 3 - The SSE Arena, Belfast

Donderdag 17 februari

Kwartfinale

Michael Smith (103.55) 3-6 (108.54) Gerwyn Price

Joe Cullen (91.88) 3-6 (91.05) Michael van Gerwen

Gary Anderson (96.43) 4-6 (100.35) Peter Wright

James Wade (93.13) 6-3 (94.45) Jonny Clayton

Halve finale

Gerwyn Price (108.90) 6-5 (106.48) Michael van Gerwen (*Price gooit negendarter)

Peter Wright (105.20) 4-6 (102.81) James Wade

Finale

Gerwyn Price (105.32) 6-4 (99.91) James Wade (*Price gooit negendarter)

Speelweek 4 - Westpoint Exeter

Donderdag 3 maart

Kwartfinale

Jonny Clayton (97.39) 1-6 (102.36) Michael van Gerwen

Michael Smith (97.31) 6-5 (93.89) Joe Cullen

Gerwyn Price (94.89) 2-6 (101.06) Peter Wright

James Wade (97.01) 6-4 (99.76) Gary Anderson

Halve finale

Michael van Gerwen (104.37) 6-2 (97.14) Michael Smith

Peter Wright (103.46) 6-2 (85.81) James Wade

Finale

Michael van Gerwen (99.10) 6-0 (87.52) Peter Wright

Speelweek 5 - The Brighton Centre

Donderdag 10 maart

Kwartfinale

Gary Anderson (85.71) 1-6 (90.89) Michael Smith

Peter Wright (102.92) 5-6 (92.61) Jonny Clayton

Michael van Gerwen (96.41) 6-5 (92.32) James Wade

Joe Cullen 6-0 Gerwyn Price (Price heeft zich teruggetrokken vanwege armblessure)

Halve finale

Michael Smith (89.19) 6-2 (90.25) Jonny Clayton

Michael van Gerwen (101.79) 6-1 (88.84) Joe Cullen

Finale

Michael Smith (100.61) 4-6 (103.89) Michael van Gerwen

Speelweek 6 - Motorpoint Arena, Nottingham

Donderdag 17 maart

Kwartfinale

Michael Smith (102.92) 6-1 (102.63) James Wade

Michael van Gerwen (95.93) 4-6 (102.7) Gerwyn Price

Gary Anderson (89.93) 6-5 (91.65) Jonny Clayton

Joe Cullen (86.3) 4-6 (87.02) Peter Wright

Halve finale

Michael Smith (89.11) 6-4 (86.25) Gerwyn Price

Gary Anderson (101.88) 6-3 (95.33) Peter Wright

Finale

Michael Smith (99.02) 4-6 (104.24) Gary Anderson

Speelweek 7 - Ahoy, Rotterdam

Donderdag 24 maart

Kwartfinale

Peter Wright (95.55) 6-5 (91.09) James Wade

Gary Anderson (88.76) 5-6 (92.82) Joe Cullen

Jonny Clayton (98.5) 6-5 (94.91) Gerwyn Price

Michael van Gerwen (89.53) 6-5 (96.82) Michael Smith

Halve finale

Peter Wright (87.87) 4-6 (88.17) Joe Cullen

Jonny Clayton (98.08) 3-6 (103.28) Michael van Gerwen

Finale

Joe Cullen (90.64) 6-5 (97.49) Michael van Gerwen

Speelweek 8 - Utilita Arena, Birmingham

Donderdag 31 maart (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Michael van Gerwen (87.93) 2-6 (99.00) James Wade

Joe Cullen (93.69) 6-3 (92.02) Gerwyn Price

Peter Wright (97.20) 6-5 (92.49) Gary Anderson

Jonny Clayton (99.53) 6-1 (99.81) Michael Smith

Halve finale

James Wade (94.78) 6-2 (86.38) Joe Cullen

Peter Wright (107.71) 4-6 (103.68) Jonny Clayton

Finale

James Wade (83.97) 1-6 (111.16) Jonny Clayton

Speelweek 9 - First Direct Arena, Leeds

Donderdag 7 april (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Michael Smith (102.21) 2-6 (103.99) Peter Wright

Michael van Gerwen (bye*)

Joe Cullen (87.77) 1-6 (98.25) Jonny Clayton

James Wade (90.65) 6-5 (97.32) Gerwyn Price

*Gary Anderson heeft zich teruggetrokken vanwege een coronabesmetting

Halve finale

Peter Wright (86.37) 3-6 (90.74) Michael van Gerwen

Jonny Clayton (96.96) 4-6 (96.17) James Wade

Finale

Michael van Gerwen (103.87) 6-1 (93.59) James Wade

Speelweek 10 - AO Arena, Manchester

Donderdag 14 april (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Peter Wright (93.98) 4-6 (97.01) Gerwyn Price

Gary Anderson (94.07) 2-6 (100.10) James Wade

Michael van Gerwen (105.14) 5-6 (109.10) Jonny Clayton

Joe Cullen (94.38) 6-2 (89.65) Michael Smith

Halve finale

Gerwyn Price (90.49) 2-6 (93.00) James Wade

Jonny Clayton (101.76) 3-6 (94.99) Joe Cullen

Finale

James Wade (105.48) 6-5 (96.93) Joe Cullen

Speelweek 11 - P&J Live, Aberdeen

Donderdag 21 april (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Jonny Clayton (93.53) 6-2 (87.44) Gary Anderson

Peter Wright (103.22) 6-5 (96.08) Joe Cullen

James Wade (89.74) 6-5 (91.04) Michael Smith

Gerwyn Price (92.10) 3-6 (106.93) Michael van Gerwen

Halve finale

Jonny Clayton (96.21) 6-5 (99.60) Peter Wright

James Wade (88.25) 3-6 (99.84) Michael van Gerwen

Finale

Jonny Clayton (103.40) 6-5 (102.76) Michael van Gerwen

Speelweek 12 - 3Arena, Dublin

Donderdag 28 april (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

James Wade (99.67) 6-5 (103.03) Michael van Gerwen

Gerwyn Price (90.06) 6-3 (81.02) Joe Cullen

Michael Smith (102.14) 6-2 (102.75) Gary Anderson

Jonny Clayton (100.44) 6-3 (97.09) Peter Wright

Halve finale

James Wade (114.73) 6-1 (99.17) Gerwyn Price

Michael Smith (104.73) 4-6 (104.16) Jonny Clayton

Finale

James Wade (95.38) 6-5 (101.29) Jonny Clayton

Speelweek 13 - OVO Hydro, Glasgow

Donderdag 5 mei (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Peter Wright (87.10) 2-6 (97.21) Gary Anderson

Jonny Clayton (95.55) 6-2 (93.10) James Wade

Gerwyn Price (94.50) 3-6 (99.19) Michael Smith

Michael van Gerwen (98.36) 6-5 (90.59) Joe Cullen

Halve finale

Gary Anderson (89.15) 4-6 (98.53) Jonny Clayton

Michael Smith (100.01) 5-6 (99.04) Michael van Gerwen

Finale

Jonny Clayton (99.81) 6-3 (96.41) Michael van Gerwen

Speelweek 14 - Utilita Arena, Sheffield

Donderdag 12 mei (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Joe Cullen (BYE - James Wade heeft zich teruggetrokken vanwege ziekte)

Gary Anderson (94.80) 4-6 (100.26) Gerwyn Price

Michael van Gerwen (103.18) 6-1 (90.93) Peter Wright

Michael Smith (95.67) 6-5 (96.53) Jonny Clayton

Halve finale

Joe Cullen (90.69) 3-6 (100.82) Gerwyn Price

Michael van Gerwen (95.15) 6-5 (94.59) Michael Smith

Finale

Gerwyn Price (94.46) 6-5 (98.37) Michael van Gerwen

Speelweek 15 - O2 Arena, Londen

Donderdag 19 mei (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Gerwyn Price (91.99) 3-6 (96.22) Jonny Clayton

Michael Smith (88.63) 6-5 (93.22) Michael van Gerwen

James Wade (80.74) 3-6 (94.30) Peter Wright

Joe Cullen (93.00) 6-1 (83.97) Gary Anderson

Halve finale

Jonny Clayton (97.16) 6-4 (92.70) Michael Smith

Peter Wright (89.92) 1-6 (94.24) Jonny Clayton

Finale

Jonny Clayton (91.44) 4-6 (93.04) Joe Cullen

Speelweek 16 - Utilita Arena, Newcastle

Donderdag 26 mei (vanaf 20:00 uur)

Kwartfinale

Jonny Clayton (94.95) 6-5 (101.07) Gary Anderson

Joe Cullen (94.29) 6-4 (96.96) Peter Wright

Michael van Gerwen (95.29) 4-6 (96.48) Michael Smith

James Wade (91.07) 4-6 (89.69) Gerwyn Price

Halve finale

Jonny Clayton (96.14) 6-4 (92.28) Joe Cullen

Michael Smith (96.80) 6-3 (88.24) Gerwyn Price

Finale

Jonny Clayton (94.12) 3-6 (98.77) Michael Smith

Play-Offs - Mercedes-Benz Arena, Berlin

Maandag 13 juni

Halve finale

Jonny Clayton v Joe Cullen

Michael van Gerwen v James Wade

Finale

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties