Uitgeschakelde Hendriks voelde dat er meer te halen viel tegen Dolan: ''Ik had deze pot makkelijk kunnen winnen''

PDC
vrijdag, 23 december 2022 om 18:30
2023wcr1 jimmy hendriks3

Jimmy Hendriks zag zijn WK-droom in de tweede ronde uiteen spatten tegen Brendan Dolan. De Noord-Hollander ging met 3-1 in sets onderuit tegen de ervaren Noord-Ier.

''In de eerste ronde had ik nog spanning, nu helemaal niet, maar ik raakte gewoon helemaal niks. Heel zonde. Ik heb ook amper 180 gegooid, het zat er gewoon niet in. Ik heb niet laten zien wat ik kan, want ik had deze pot makkelijk kunnen winnen'', reageerde Hendriks na afloop van zijn partij tegen de Nederlandse pers.

De 28-jarige darter uit Castricum had voor zijn gevoel ver kunnen komen in dit toernooi indien hij Dolan had verslagen. ''Als ik deze had gewonnen had ik het een top-8 speler moeilijk kunnen maken, maar ik heb het twee keer niet laten zien dit WK dus dan mag je ook niets verwachten. Echt teleurstellend. De ervaring heeft gewonnen vandaag, denk ik. Dit gaat in mijn rugtas en als ik volgend jaar hier op dezelfde positie sta, win ik hier 3-0.''

Claps 0bezoekers 0
3 Reacties
Wachtopantwoord 25 december 2022 om 21:12+ 58

In principe zegt ie gewoon: "Ik kan alleen mezelf hier de schuld van geven"

User Avatar
michielm1 25 december 2022 om 21:12+ 472

Lol

Doubletrouble 25 december 2022 om 13:15+ 1486

Hendriks kan beter wat naar zichzelf kijken en een voorbeeld nemen aan Kleermaker, die zegt tenminste eerlijk dat hij gewoon niet goed genoeg was in zijn partij. Hendriks gooit dit wk geen deuk in een pakje boter ,en als je dan ook nog denkt en uit spreekt dat je deze partij normaal gesproken had gewonnen dan ben je echt wel effe van het padje

Palco 25 december 2022 om 13:15+ 1102

Whahaha idd, die is er niet helemaal bij. " ik had makkelijk kunnen winnen". Nou, waarom deed je dat dan niet??? Niet gelijk zo hoog van de toren blazen Mr Hendriks, jij bent er nog lang niet!!

Net Binnen

Meest Gelezen