Van Barneveld gaat bij Eiffeltoren op de knieën voor vriendin Julia

PDC
dinsdag, 22 februari 2022 om 12:25
rvb

Raymond van Barneveld gaat in het huwelijksbootje stappen met zijn nieuwe vriendin Julia. Afgelopen weekend vroeg hij haar ten huwelijk tijdens een weekendtrip naar Parijs.

Nabij de Eiffeltoren ging Van Barneveld op de knieën voor de 36-jarige Julia. ''Ze zei ja'', schrijft een trotse Van Barneveld op Twitter. ''Ik houd ontzettend veel van jou'', voegde hij daar aan toe.

De vijfvoudig wereldkampioen was eerder bijna 25 jaar getrouwd geweest met Silvia Walraven. Aan dat huwelijk kwam in 2019 een einde.

Claps 2bezoekers 2
2 Reacties
Broervan 28 februari 2022 om 11:04+ 667

Goh wat origineel....bij de Eifeltoren. Wouw. Zou ie dit ook aan zijn manager gevraagd hebben hoe dat moet, net als dat cadeautje een tijdje geleden. Wat een baal hooi is die vent toch. Maar madame staat er ook wel geweldig charmant bij! Het ergste: zoiets doe je lekker met zijn tweetjes, nee hij neemt iemand mee voor een foto en de publiciteit. Of is het om na te trappen naar Sylvia?

User Avatar
michielm1 23 februari 2022 om 8:48+ 472

Fijn voor hem. Hoop dat van zijn depressiviteit afkomt met haar. En wellicht weer in de top 16 mee kan gooien.

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties