Van der Voort vloert Van Gerwen na fantastische laatste leg

PDC
vrijdag, 29 september 2017 om 16:21
Van der Voort Van Gerwen
Vincent van der Voort heeft in Dublin de laatste 16 van het negentiende Players Championship gehaald. 'The Dutch Destroyer' zorgde voor een verrassing door Michael van Gerwen uit te schakelen in de derde ronde.
Tot aan de negende leg gingen de legs met de darts mee, toen was het Van Gerwen die zijn landgenoot wist te breken voor 5-4. 'Mighty Mike' verzuimde de klus echter af te maken, waarna Van der Voort een beslissende leg afdwong.
'Fast Vinnie' had het voordeel in de laatste leg, omdat hij het bull'n had gewonnen. Van der Voort wierp twee 180'ers in het bord en liet na negen pijlen 58 over. Deze finish werd in twee pijlen uitgegooid voor een 11-darter. In de vierde ronde speelt de voormalig UK Open-finalist tegen Kyle Anderson.
https://twitter.com/livedarts/status/913768504721133570
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading