Van Duijvenbode baalt na onnodige uitschakeling: "Ik sliep pas om 5 uur. Buikpijn, de rest kan je er zelf wel bij bedenken"

PDC
donderdag, 20 juli 2023 om 9:00
dirk van duijvenbode1 r2 edm23

De World Matchplay is op een grote ontgoocheling uitgedraaid voor Dirk van Duijvenbode. 'Aubergenius' verspeelde in de tweede ronde tegen Luke Humphries een 10-7 voorsprong en ging alsnog met 14-12 onderuit.

Van Duijvenbode liet het volledig afweten in het slot van de partij. "In de slotfase had ik geen energie meer. Ik heb de hele nacht wakker gelegen en ik had het gewoon niet meer in die slotfase. Ik sliep pas om 5 uur. Buikpijn, de rest kan je er zelf wel bij bedenken", zegt Van Duijvenbode tegenover Viaplay.

"Dat maakt uiteindelijk niet het verschil. Ik mis niet omdat ik dubbel 8 niet kan gooien, maar gewoon omdat ik er te veel over na ga zitten denken. Het gaat daar twee keer mis, dus dat ging in mijn hoofd zitten"

Van Duijvenbode baalde dan ook enorm. "Ik vond hem echt slecht, maar ik kon er zelf niet van profiteren. Ik kan met 4-1 en 6-4 voor komen, maar dat laat ik na. Ik heb echt kansen zat gehad. Aan het einde had ik echt de energie niet meer. Hij had wel de energie om nog te gaan op het einde. Al met al was het behoorlijk onnodig om deze partij te verliezen. Voor m'n gevoel was ik veel beter dan hem, maar ik kak helemaal in.”

Claps 1bezoekers 1
2 Reacties
Cockeledokes 20 juli 2023 om 16:00+ 820

Laten we het hopen Palco. Het tussen de oren goed krijgen is niet voor iedereen weggelegd. Dirk maakt op podia constant een dusdanig zenuwachtige indruk dat ik vermoed dat er nog héél héél erg veel moet veranderen in het hoofd.

Palco 20 juli 2023 om 19:40+ 1102

Idd, en Humphries gaat nu een angstgegner worden. Bij de volgende ontmoeting tussen deze 2 dan staat Dirk al 1-0 achter. En als hij weer gaat denken aan winst /verlies dan druipt Dirk weer af met zijn ziel (en pijlen) onder zijn arm.

Palco 20 juli 2023 om 15:59+ 1102

Ben ik totaal mee oneens, dat zijn smoesjes verzinnen. Wat wel waar is is dat het in zijn hoofd zit ja. Geen energie is bullshit, als hij 32 uitgegooid had dan had je hem daarover niet gehoord. Maar geen energie meer om p/m 40 pijlen nog te gooien?? Hij dart al zo lang, is een profspeler!! Wat hij nu heeft is wat Michael Smith ook had, angst om te winnen! Dan moet je mentaal sterker worden, dan ga je winnen. Net als M Smit. Persoonlijk denk ik dat Dirk elk toernooi kan winnen, ook wereldkampioen worden. Maar eerst ff dat dingetje tussen de oren goed krijgen.

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties