Er stond voor de nummer één van de wereld weinig meer op het spel. Van Gerwen was al door naar de tweede ronde en had zich bovendien ook al verzekerd van de groepswinst.
Het duel was echter wel van belang om te bepalen wie met hem naar de knock-outfase zou gaan. Voordat Van Gerwen en Cullen het podium betraden, had Adam Hunt verrassend met 5-1 gewonnen van Gabriel Clemens.
Daardoor kon Hunt plots met één overwinning zomaar doorstoten naar de tweede ronde. Dan moest Van Gerwen wel met minimaal 5-3 winnen.
Cullen had dus vier legs nodig en slaagde daar bijna in. The Rockstar miste in de achtste leg vijf pijlen op de dubbels om 4-4 te maken. Van Gerwen toonde vervolgens geen mededogen met de Engelsman en raakte dubbel 18 om Cullen uit het toernooi te knikkeren.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
OI, OI, OI JOE CULLEN | Joe Cullen mist zes pijlen voor de vierde leg in de wedstrijd, waardoor hij de volgende ronde misloopt! Michael van Gerwen profiteert en doet Adam Hunt een groot plezier! #rtl7darts#darts