Van Gerwen met zege op Humphries naar finale, Wade trekt zich terug en geeft Van den Bergh de tweede finaleplaats

PDC
zondag, 08 mei 2022 om 21:35
PLAberdeenQF Michael Van Gerwen3

Michael van Gerwen heeft zich gekwalificeerd voor de eindstrijd op de European Darts Open. In de halve finales versloeg hij Luke Humphries met 7-2.

Alleen in de beginfase van de partij kon Humphries meekomen met de Nederlander. 'Cool Hand Luke' hield tweemaal zijn eigen leg en kwam daarmee op een 2-1 voorsprong. Daarna was het eenrichtingsverkeer voor Van Gerwen. De 33-jarige Vlijmenaar won zes legs op rij en bereikte zo zijn derde Euro Tour-finale van het seizoen.

In de finale neemt Van Gerwen het op tegen Dimitri van den Bergh. De Belg had bij de laatste vier moeten aantreden tegen James Wade, maar The Machine meldde zich ziek af. Eerder op de avond had Wade nog wel met 6-5 gewonnen van Ryan Searle.

Claps 0bezoekers 0
Plaats reactie

Net Binnen

Meest Gelezen