Op zaterdagavond verschenen er beelden op juicekanalen
zoals Roddelpraat waarin te zien was dat
Michael van Gerwen betrokken was geraakt in een vechtpartij. Tegenover
Dartsnieuws laat 'Mighty Mike' weten dat de situatie groter wordt gemaakt dan het uiteindelijk was.
''Na een lekker avondje weg wilde we wat gaan eten en helaas ben ik in een situatie gekomen waar je helemaal niet in wil komen'', zo begint Van Gerwen zijn kant van het verhaal.
De drievoudig wereldkampioen legt vervolgens uit wat er gebeurde. ''De beste man viel me aan vanuit de keuken en niet andersom na een woordenwisseling. Verder wordt het spannender gemaakt dan dat het was en dat is jammer.'' Op de beelden is ook te zien dat het opstootje snel wordt gesust. ''Zoals je ziet kwamen er gelijk mensen tussen en toen was het alweer opgelost want heb samen met zijn neefje het nog uitgepraat voor we weg gingen'', aldus Van Gerwen.
De Vlijmenaar had een weekendje vrij genomen en kwam daarom niet in actie op de Swiss Darts Trophy. Komende week wordt hij wel in Leicester verwacht voor drie vloertoernooien, waar Van Gerwen gaat proberen om kwalificatie voor de Players Championship Finals te bemachtigen. Van Gerwen bezet momenteel de 103de positie op de Players Championship Order of Merit en moet na het Pro Tour-seizoen in de top-64 staan om mee te doen aan het major-toernooi in Minehead.