Van Peer grijpt net naast eindzege op PDC Challenge Tour

PDC
zaterdag, 28 september 2019 om 16:09
Berry van Peer GSOD17 e1510516104579

Berry van Peer heeft net naast de eindzege van het zeventiende toernooi op de PDC Challenge Tour 2019 gegrepen. 'Bionic' verloor in de finale met 5-2 van Ciaran Teehan.

Teehan wist Van Peer in de eerste vier legs tweemaal te breken en pakte een 4-1 voorsprong. Met een 15-darter maakte Van Peer daar 4-2 van, waarna zijn Ierse tegenstander de wedstrijd in het slot gooide met een 14-darter.
Van Peer stijgt door zijn finaleplek naar de zesde plek op de Challenge Tour Order of Merit. De top twee na dit slotweekend krijgt een Tour Card voor de komende twee seizoenen.
Het Challenge Tour-circuit staat open voor spelers die meededen aan de Q-School, maar geen Tour Card hebben gewonnen. Op deze tour zijn startbewijzen voor de Pro Tour 2019 en Tour Cards voor 2020 en 2021 te verdienen.
De hoogstgeplaatste spelers op de PDC Challenge Tour Order of Merit komen daarnaast in aanmerking voor de reserveplekken op de Players Championships. De nummer één en twee op de Challenge Tour-ranking krijgen aan het einde van het seizoen een PDC Tour Card aangeboden voor de twee daaropvolgende seizoenen.
Klik hier voor meer informatie over de Challenge Tour.

Kwartfinale

Shane McGuirk 5 | 1 Eddie Lovely
Ciaran Teehan 5 | 2 Nick Fullwell
William Borland 5 | 2 Patrick Lynskey
Berry van Peer 5 | 2 Kevin Dowling

Halve finale

Ciaran Teehan 5 | 2 Shane McGuirk
Berry van Peer 5 | 4 William Borland

Finale

Ciaran Teehan 5 | 2 Berry van Peer
https://twitter.com/OfficialPDC/status/1177945980416737282
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading