Michael van Gerwen en Dimitri van den Bergh hadden maandagavond tijdens hun halve finale op het WK Darts een kleine woordenwisseling tijdens de derde set.
Van Gerwen leek zich te storen aan het treuzelen van Van den Bergh, terwijl 'Mighty Mike' wel te dicht achter de Belg stond toen hij aan het gooien was. De Vlijmenaar stond met de voorkant van zijn schoenen in de exclusive zone, het rode tapijt rond de oche waar de speler die niet aan het gooien is buiten moet blijven als zijn tegenstander aan de beurt is.
Dimitri zei iets! De PDC organisatie had gelijk het toernooi stil moeten leggen, zaal ontruimen en beide spelers een levenslange schorsing moeten opleggen. Hoe gek moet het worden dat spelers de moed hebben om iets te gaan zeggen he😅
MVG is totaal niet onder de indruk van de praatjes en trekjes van Dimitri. Het laat hem volledig koud. Hij irriteert zich wel wat maar blijft zeer gefocust op zijn eigen spel en geen moment op dat van zijn tegenstander. Daar waar veel darters zich laten ontregelen heeft MVG een soort van tsjakka mentaliteit. Ben benieuwd naar de finale, Smith is een geduchte tegenstander als hij zijn kop niet te snel laat hangen.