Vier Nederlanders naar laatste 32 op PDC World Youth Championship

Slechts vier van de 22 Nederlandse deelnemers op het PDC-jeugdwereldkampioenschap hebben de poulefase overleefd. Jeffrey de Zwaan, Gian van Veen, Moreno Blom en Niels Zonneveld bereikten de laatste 32 van de PDC World Youth Championship.

Ook titelfavorieten als Callan Rydz, Ted Evetts, Ryan Meikle, Martin Schindler en Keane Barry kwamen de groepsfase door. Voor onder meer Berry van Peer en Geert Nentjes zat het toernooi er na de poulefase al op.

Er wordt gespeeld totdat er twee finalisten over zijn. De finale wordt zoals gebruikelijk tijdens de Players Championship Finals op 29 november gespeeld. Beide finalisten plaatsen zich voor de Grand Slam of Darts 2021, terwijl de uiteindelijke jeugdwereldkampioen aan het aankomende WK Darts mag meedoen.

Groepsfase

Groep 1
Daan Bastiaansen 5-3 Cameron Doyle
Jeffrey de Zwaan 5-2 Daan Bastiaansen
Jeffrey de Zwaan 5-1 Cameron Doyle

Groep 2
Scott Hope 5-4 Charlie Symons
Gian van Veen 5-2 Scott Hope
Charlie Symons 5-4 Gian van Veen

Groep 3
Joshua Richardson 5-2 Sven Hesse
Kevin Doets 4-5 Joshua Richardson
Kevin Doets 5-2 Sven Hesse

Groep 4
Moreno Blom 5-2 Levy Frauenfelder
Maikel Verberk 5-3 Levy Frauenfelder
Maikel Verberk 4-5 Moreno Blom

Groep 5
Ole Holtkamp 5-2 Bertus Herks
Callan Rydz 5-4 Bertus Herks
Callan Rydz 5-2 Ole Holtkamp

Groep 6
Callum Wildridge 5-3 Henk Snijder
Lee Lok Yin 5-3 Henk Snijder
Lee Lok Yin 5-0 Callum Wildridge

Groep 7
Timo Van den Elshout 5-4 Sean Negrette
Ryan Meikle 5-0 Timo Van den Elshout
Ryan Meikle 5-1 Sean Negrette

Groep 8
Mikey Rees 5-3 Thomas Lovely
Sebastian Bialecki 5-2 Thomas Lovely
Sebastian Bialecki 5-1 Mikey Rees

Groep 9
Jurjen van der Velde 5-2 Vilem Sedivy
Ted Evetts 5-0 Vilem Sedivy
Ted Evetts 5-1 Jurjen van der Velde

Groep 10
William Blackwell 5-3 Kalem Marsh
Kalem Marsh 5-4 Lewis Pride
Lewis Pride 5-3 William Blackwell

Groep 11
Nathan Potter 5-4 Maartendirk Woord
Brian Raman 5-4 Nathan Potter
Brian Raman 5-3 Maartendirk Woord

Groep 12
Kevin Troppmann 5-2 Joshua Lloyd
Damian Mol 1-5 Kevin Troppmann
Damian Mol 5-0 Joshua Lloyd

Groep 13
Man Lok Leung 5-1 Marcus Tommaso Brambati
Geert Nentjes 3-5 Man Lok Leung
Geert Nentjes 5-3 Marcus Tommaso Brambati

Groep 14
Ben Cheeseman 5-3 Josh McCarthy
Jaikob Selby-Rivas 5-3 Josh McCarthy
Jaikob Selby-Rivas 5-1 Ben Cheeseman

Groep 15
Jack Male 5-2 Michael Poole
Lewis Williams 5-1 Michael Poole
Lewis Williams 4-5 Jack Male

Groep 16
Keith O'Neill 5-3 Roman Benecky
Joe Davis 5-2 Roman Benecky
Joe Davis 5-2 Keith O'Neill

Groep 17
Owen Maiden 5-2 Brent Plaisier
Martin Schindler 5-1 Owen Maiden
Martin Schinder 5-2 Brent Plaisier

Groep 18
Alec Small 5-2 Jamai van den Herik
Jack Main 5-1 Alec Small
Jack Main 5-3 Jamai van den Herik

Groep 19
Daniel Perry 5-0 Lewis Gurney
Dom Taylor 5-0 Daniel Perry
Lewis Gurney 5-1 Dom Taylor

Groep 20
John Brown 5-4 Thomas Cromwell
Keane Barry 5-0 John Brown
Keane Barry 5-2 Thomas Cromwell

Groep 21
James Beeton 5-1 Jack Kirtland
William Borland 5-0 Jack Kirtland
William Borland 5-1 James Beeton

Groep 22
Fred Box 5-0 Brad Phillips
Owen Roelofs 3-5 Fred Box
Owen Roelofs 5-1 Brad Phillips

Groep 23
Henry Cutting 5-1 Sam Coenders
Bradley Brooks 5-0 Sam Coenders
Bradley Brooks 5-1 Henry Cutting

Groep 24
Justin Smith 5-4 Danny van Trijp
Rhys Griffin 5-0 Justin Smith
Danny van Trijp 5-3 Rhys Griffin

Groep 25
Jarred Cole 5-2 Adam Paxton
Harry Ward 2-5 Jarred Cole
Harry Ward 5-2 Adam Paxton

Groep 26
Connor Pickett 5-1 Egor Tvorogov
Rusty-Jake Rodriguez 5-2 Connor Pickett
Rusty-Jake Rodriguez 5-1 Egor Tvorogov

Groep 27
Reece Colley 5-3 Robin Beger
Nathan Rafferty 5-1 Robin Beger
Nathan Rafferty 5-3 Reece Colley

Groep 28
Bradley Halls 5-2 Justin Hewitt
Berry van Peer 1-5 Bradley Halls
Berry van Peer 5-0 Justin Hewitt

Groep 29
Luke Colwill 5-4 Aaron Ayres
Niels Zonneveld 5-1 Luke Colwill
Niels Zonneveld 5-0 Aaron Ayres

Groep 30
Ryan Payne 5-4 Ben McCaffery
Adam Gawlas 5-2 Ben McCaffery
Adam Gawlas 5-2 Ryan Payne

Groep 31
Liam Meek 5-3 Nathan Girvan
Jitse Van der Wal 2-5 Liam Meek
Jitse Van der Wal 5-3 Nathan Girvan

Groep 32
George Killington 5-1 Henry Reddin
Keelan Kay 5-2 Henry Reddin
Keelan Kay 0-5 George Killington

Laatste 32

Jeffrey de Zwaan v Gian van Veen

Joshua Richardson v Moreno Blom

Callan Rydz v Lee Lok Yin

Ryan Meikle v Sebastian Bialecki

Ted Evetts v Lewis Pride

Brian Raman v Kevin Troppmann

Man Lok Leung v Jaikob Selby-Rivas

Jack Male v Joe Davis

Martin Schindler v Jack Main

Dom Taylor v Keane Barry

William Borland v Fred Box

Bradley Brooks v Rhys Griffin

Jarred Cole v Rusty-Jake Rodriguez

Nathan Rafferty v Bradley Halls

Niels Zonneveld v Adam Gawlas

Liam Meek v George Killington

Plaats reactie

666

0 reacties