Finishes vanaf 61, 73 en tops hielpen Wade aan een 3-0 voorsprong, alvorens Price in de achtervolging ging met een 11-darter. 'The Machine' behield echter zijn marge van drie legs en kwam met 122 finish en een 81 check-out op 7-4. Dubbel 20 bracht hem vervolgens de zege en de daarbijhorende twee punten.
'Gerwyn behoort tot de vier beste spelers ter wereld op dit moment, dus dit is een prima overwinning'', vertelde Wade na afloop tegen pdc.tv.
''Ik kan beter dan wat ik nu liet zien, maar hier kan ik wel mee verder. Mijn doel is om de top-4 te halen. De beste spelers van de wereld doen aan deze competitie mee, maar ik kan iedereen aan'', zo besloot de linkshandige darter.
Klik hier voor meer informatie over de Premier League Darts, waaronder de verdeling van het prijzengeld.
[caption id="attachment_32174" align="alignnone" width="350"]

Foto: Lawrence Lustig/PDC[/caption]