Wesley Plaisier en Deta Hedman hebben op zaterdag de titels gewonnen tijdens de WDF Antwerp Open in de Belgische stad Antwerpen. Voor Plaisier is het zijn derde WDF-titel, na winst op de Belgium Open en World Masters in 2022.
De Nederlander rekende af met onder andere Timothy Verbruggen (4-1), Geert de Vos (4-3) en Moreno Blom (4-3) om zich te plaatsen voor de eindstrijd. Daarin trof hij voormalig PDC Tour Card-houder Matthew Edgar. Plaisier was de Engelsman met 5-2 de baas.
Bij de dames ging de eindzege naar Hedman. 'The Heart of Darts' plaatste zich voor de finales na zeges op onder meer Noa-Lynn van Leuven (4-3) en Aletta Wajer (5-3). Vervolgens was Hedman met 5-4 te sterk voor Monique Lessmeister in de finale.
Tevens werden er ook nog twee jeugdtoernooien gespeeld. Rune van Damme versloeg Matteo Gesquiere met 4-2 om het jongenstoernooi te winnen. Paige Pauling zegevierde met 4-0 in de finale van het meisjestoernooi.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.