De loting voor de European Darts Trophy 2018 is donderdag bekendgemaakt. Van vrijdag 12 oktober tot en met zondag 14 oktober wordt het dertiende Euro Tour-toernooi van het jaar afgewerkt in Göttingen.

Op vrijdag spelen de qualifiers van de diverse kwalificatietoernooien in de eerste ronde, waarna de zestien geplaatste spelers op zaterdag in de tweede ronde van de European Darts Trophy instromen.

Klik hier voor informatie over de verdeling van het prijzengeld op de Euro Tour-toernooien.

European Darts Trophy 2018 – Toernooischema
Michael van Gerwen (1) v Simon Stevenson/Vincent van der Voort
Stephen Bunting (16) v Mickey Mansell/George Killington
Joe Cullen (8) v Matthew Edgar/Jeffrey de Graaf
Daryl Gurney (9) v Luke Humphries/Keegan Brown
Michael Smith (5) v Marko Kantele/Robert Marijanovic
Gerwyn Price (12) v Kim Huybrechts/Steve Beaton
Ian White (4) v Mark Wilson/John Henderson
Dave Chisnall (13) v Ryan Joyce/Jermaine Wattimena
Peter Wright (2) v Maik Langendorf/Jelle Klaasen
Mervyn King (15) v Luke Woodhouse/Martin Schindler
Jonny Clayton (7) v Gabriel Clemens/Brendan Dolan
Simon Whitlock (10) v Richard North/Christian Bunse
James Wade (6) v Danny Noppert/Toni Alcinas
Darren Webster (11) v Ricky Evans/Andrew Gilding
Rob Cross (3) v Jeffrey de Zwaan/Steffen Siepmann
Max Hopp (14) v Krzysztof Ratajski/Steve West

Vrijdag 12 oktober
Eerste ronde
Middagsessie (13.00 uur)

Luke Humphries v Keegan Brown
Matthew Edgar v Jeffrey de Graaf
Mickey Mansell v George Killington
Mark Wilson v John Henderson
Gabriel Clemens v Brendan Dolan
Marko Kantele v Robert Marijanovic
Ryan Joyce v Jermaine Wattimena
Krzysztof Ratajski v Steve West

Avondsessie (19.15 uur)

Richard North v Christian Bunse
Ricky Evans v Andrew Gilding
Luke Woodhouse v Martin Schindler
Simon Stevenson v Vincent van der Voort
Maik Langendorf v Jelle Klaasen
Kim Huybrechts v Steve Beaton
Jeffrey de Zwaan v Steffen Siepmann
Danny Noppert v Toni Alcinas

Zaterdag 13 oktober
Tweede ronde
Middagsessie (13.00 uur)

Joe Cullen v Edgar/De Graaf
Michael Smith v Kantele/Marijanovic
Dave Chisnall v Joyce/Wattimena
Stephen Bunting v Mansell/Killington
Daryl Gurney v Humphries/Brown
Simon Whitlock v North/Bunse
Ian White v Wilson/Henderson
Jonny Clayton v Clemens/Dolan

Avondsessie (19.15 uur)

Mervyn King v Woodhouse/Schindler
Gerwyn Price v Huybrechts/Beaton
Darren Webster v Evans/Gilding
Michael van Gerwen v Stevenson/Van der Voort
Peter Wright v Langendorf/Klaasen
James Wade v Noppert/Alcinas
Max Hopp v Ratajski/West
Rob Cross v De Zwaan/Siepmann

Zondag 14 oktober
Middagsessie (13.00 uur)
Derde ronde

Avondsessie (19.15 uur)
Kwartfinale
Halve finale
Finale

Tags: |

Schrijver: Pieter Verbeek