Leonard Gates bovenaan na spannende eerste dag in Double Trouble Week van MODUS Super Series

MODUS
dinsdag, 04 maart 2025 om 9:30
leonard gates 2

Maandag is de Double Trouble Week begonnen, een speciale week in de MODUS Super Series. In deze week moeten de spelers de legs niet alleen met een dubbel eindigen, maar er ook mee beginnen.

Het gaat behoorlijk gelijk op in de poule, want na de eerste speeldag is het verschil tussen de nummer één en de nummer laatst slechts twee punten. Leonard Gates behaalde net als Andreas Harrysson en Robert Thornton zes punten. Het legsaldo van Gates is voorlopig echter beter dan die van de andere twee.

Steve Beaton staat na vijf wedstrijden op vier punten, net als Simon Whitlock en Neil Duff. Omdat de verschillen klein zijn is er echter nog alles om voor te spelen. Op dinsdag en woensdag spelen alle darters nog een keer tegen elkaar om te bepalen wie er poulewinnaar wordt in Groep A.

Wat is de MODUS Super Series?

De MODUS Super Series is een wekelijks toernooi met twaalf spelers die van maandag tot en met vrijdag strijden om een plek in de finalegroep, die op zaterdagavond plaatsvindt. Een speelweek begint met zes spelers die in Groep A in actie komen. Zij spelen op de eerste drie speeldagen telkens één keer tegen elkaar. De winnaar van deze poule is direct door naar de finaleavond.

De nummers twee en drie komen in Groep B terecht met drie nieuwe spelers. Zij spelen op donderdag en vrijdag tegen elkaar, waarna de top drie van deze groep zich ook mag opmaken voor deelname aan de finaleavond. De nummers vier, vijf en zes van Groep A stromen door naar Groep C, waar ook zij gezelschap krijgen van drie andere spelers. Van deze poule gaan nog twee spelers door naar de finaleavond.

De finaleavond wordt gespeeld op zaterdagavond vanaf 22.00 uur waar de spelers het tegen elkaar opnemen in een kleine groepsfase met twee groepen van drie spelers, gevolgd door halve finales en een finale om de wekelijkse winnaar te bepalen. Na twaalf weken competitie strijden alle weekwinnaars in de “Champions Week”, die om de dertien speelweken wordt gespeeld om te bepalen wie de serie wint en de hoofdprijs van 25.000 pond in ontvangst mag nemen.

Uitslagen MODUS Super Series - Double Trouble Week

Maandag 3 maart

Simon Whitlock 3-1 Neil Duff

Robert Thornton 3-2 Leonard Gates

Andreas Harrysson 2-3 Steve Beaton

Neil Duff 1-3 Robert Thornton

Steve Beaton 3-1 Simon Whitlock

Leonard Gates 1-3 Andreas Harrysson

Neil Duff 3-2 Steve Beaton

Robert Thornton 1-3 Andreas Harrysson

Simon Whitlock 1-3 Leonard Gates

Steve Beaton 1-3 Robert Thornton

Leonard Gates 3-0 Neil Duff

Leonard Gates 3-0 Steve Beaton

Andreas Harrysson 3-1 Simon Whitlock

Simon Whitlock 3-2 Robert Thornton

Neil Duff 3-1 Andreas Harrysson

Stand

PositieNaamGespeeldWinstVerliesGewonnen legsLegsaldoPunten
1Leonard Gates5321256
2Andreas Harrysson5321236
3Robert Thornton5321226
4Steve Beaton5239-34
5Simon Whitlock5239-34
6Neil Duff5238-44
Claps 0bezoekers 0
Plaats reactie

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties