Adams als eerste speler door naar finalegroep in vierde week MODUS League | Dartsnieuws.com

Adams als eerste speler door naar finalegroep in vierde week MODUS League

Martin Adams heeft zich verzekerd van een plek in de finalegroep tijdens de vierde week van de MODUS Online Live League.

De Engelsman was maandag nog slecht begonnen aan zijn poule, maar stelde dinsdag en woensdag orde op zaken. Dinsdag bleef hij ongeslagen in zijn vijf duels, wat hem woensdag net niet lukte. Wel wist Adams met overwinningen op Keelan Kay (4-1), Matthew Dennant (4-2), Jamie Lewis (4-0) en Bradley Kirk (4-0) vier overwinningen te bemachtigen. Zijn nederlaag tegen Shaun McDonald bracht de koppositie niet in gevaar.

McDonald (twintig punten) en Dennant (zestien punten) eindigden op achterstand op de respectievelijk tweede en derde plek. Zij spelen op donderdag- en vrijdagavond een nieuwe poule met Darren Beveridge, Jamie Clark en Greg Ritchie. De nummers één en twee van deze groep gaan ook naar de finalegroep.

Datzelfde geldt voor de nummers één en twee uit de nieuwe Groep C. Deze poule bestaat uit Jamie Lewis, Keelan Kay, Bradley Kirk en instromers Kevin Burness, Stephen Burton en Dave Parletti. Zij spelen hun duels op donderdag- en vrijdagochtend.

In tegenstelling tot de eerste editie van de Modus League in 2020 wordt er niet online via een webcamverbinding gespeeld, maar op een locatie in het Engelse Southampton. De wedstrijden zijn te volgen via het YouTube-kanaal van Online Darts.

Speelschema MODUS Online Live League (Week 4)

Woensdag 7 april

Bradley Kirk 0-4 Shaun McDonald

Jamie Lewis 3-4 Matthew Dennant

Martin Adams 4-1 Keelan Kay

Shaun McDonald 4-2 Jamie Lewis

Keelan Kay 3-4 Bradley Kirk

Matthew Dennant 2-4 Martin Adams

Shaun McDonald 0-4 Keelan Kay

Jamie Lewis 0-4 Martin Adams

Bradley Kirk 0-4 Matthew Dennant

Keelan Kay 4-1 Jamie Lewis

Matthew Dennant 3-4 Shaun McDonald

Martin Adams 4-0 Bradley Kirk

Matthew Dennant 4-2 Keelan Kay

Bradley Kirk 4-0 Jamie Lewis

Shaun McDonald 4-2 Martin Adams

Eindstand Groep A

#NaamGespeeldWinstVerliesLeg +/-Punten
1Martin Adams15114+1922
2Shaun McDonald15105+1120
3Matthew Dennant1587+316
4Jamie Lewis1569-412
5Keelan Kay1569-412
6Bradley Kirk15411-258

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties