Anderson rekent eindelijk af met Suljovic

PDC
vrijdag, 17 november 2017 om 23:29
GSOD17 Gary Anderson e1510697562309
Gary Anderson heeft voor het eerst op een televisietoernooi gewonnen van Mensur Suljovic. Na drie nederlagen, pakte de Schot op de Grand Slam of Darts zijn eerste overwinning tegen de Oostenrijker.
De tweevoudig wereldkampioen had eigenlijk de gehele wedstrijd het initiatief, maar verzuimde Suljovic telkens definitief van zich af te schudden. Zo vocht 'The Gentle' zich terug van 5-9 naar 8-9.
Daarnaast kwam Anderson 14-10 voor, waarna Suljovic weer terug wist te komen tot 14-12 en zelfs twee pijlen miste om de achterstand naar één leg te verkleinen.
Via tops pakte 'The Flying Scotsman' de leg voor 15-12. Suljovic kreeg nog twee kansen om in de wedstrijd te blijven, maar de nummer zeven van de wereld miste op tops en dubbel 10. Anderson greep zijn kans via dubbel 4 en bereikte daardoor voor de vierde keer de halve finale van de Grand Slam of Darts.
https://twitter.com/OfficialPDC/status/931647257832701952
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading