Beau Greaves wint voor het eerst wedstrijd op PDC Pro Tour na spectaculaire eindsprint

PDC
dinsdag, 11 februari 2025 om 15:15
beau greaves gsod23 1
Beau Greaves heeft dinsdag voor het eerst in haar carrière een wedstrijd gewonnen op de PDC Pro Tour. Met een 6-5 overwinning op Josh Rock plaatste zij zich voor de tweede ronde van Players Championship 2.
Greaves maakt deze week haar debuut op de PDC Pro Tour. In januari won ze twee van de eerste vijf Challenge Tour-toernooien, waardoor ze bovenaan de Challenge Tour Order of Merit staat. Dankzij die positie mag ze als invaller meedoen aan de Players Championship-toernooien wanneer één of meerdere Tour Card-houders zich niet inschrijven of afmelden.
Op maandag tijdens Players Championship 1 speelde ze al een goede wedstrijd, maar toen verloor ze met 6-4 van Owen Bates. De loting voor het toernooi van dinsdag leverde een duel op met voormalig jeugdwereldkampioen Rock, maar Greaves bracht de partij tot een succesvol einde.
Via een 17-darter en een 13-darter kwam Greaves aan het begin van de wedstrijd al op een 2-0 voorsprong en even later werd het via een 13-darter ook nog 3-2 voor de Engelse. Rock pakte daarna echter drie legs op rij en stond na acht legs dus met 5-3 voor.
Daarna begon Greaves aan haar comeback. Nadat Rock een matchdart op de bullseye miste, verkleinde Greaves de achterstand tot 5-4 met een 16-darter. Vervolgens toverde de beste vrouwendartster ter wereld een 12-darter en een 11-darter uit haar arsenaal om met 6-5 aan het langste eind te trekken. Bovendien noteerde Greaves dankzij zes 180-scores ook nog een prachtig gemiddelde van 102.77.
Claps 1bezoekers 1

Net Binnen

Meest Gelezen