Kim Huybrechts en Ronny Huybrechts hebben een nieuw management gevonden. De Belgische broers hebben dinsdag een contract getekend bij Hemeco.
Tot dit managementteam behoren ook onder meer Toon Greebe en Niels Zonneveld. Laatstgenoemde is net als Kim Huybrechts al in het bezit van een PDC Tour Card. Broer Ronny raakte deze kwijt en is net als Greebe aanwezig op de Q-School later deze week.
Tevens wordt het team van Hemeco uitgebreid met een administratieve kracht, zodat er meer persoonlijke begeleiding aan de spelers gegeven kan worden. Op deze manier worden de spelers minder geconfronteerd met randzaken.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties