Van Gerwen jaagt op hattrick: 'Wil de grote toernooien domineren'

PDC
vrijdag, 21 juli 2017 om 12:00
WLDMCHPLAY FNL VANGERWENWINS15 e1499609175549
Michael van Gerwen is erop gebrand om zijn uitstekende serie op de World Matchplay te vervolgen met een derde eindzege op rij. De Nederlander was de afgelopen twee jaar de onbetwiste nummer één in Blackpool.
Nadat 'Mighty Mike' in 2014 de finale nog aan Phil Taylor moest laten, won Van Gerwen in 2015 zijn eerste titel op de World Matchplay door James Wade te verslaan. Een jaar later nam de 28-jarige Brabander revanche op 'The Power' door zijn tweede eindzege te pakken.
''Ik wil alle grote toernooien domineren en dit evenement voor de derde keer op rij winnen zou dat laten zien'', vertelt de regerend wereldkampioen op zijn eigen website.
''De World Matchplay is één van de moeilijkste toernooien om te winnen, maar het laat ook zien welke speler de beste is omdat er een lang format gehanteerd wordt.''
''Ik heb goede herinneringen aan dit toernooi, maar daar wil ik er meer van hebben. Daarnaast wil ik het toernooi winnend afsluiten omdat ik daarna een kleine pauze neem in verband met het aanstaande vaderschap.'' Michael en zijn vrouw Daphne verwachten in augustus hun eerste kindje.
Bekijk ons toernooicenter voor meer informatie over de World Matchplay.
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading