"Hij heeft gelijk, ik ben effectief lui" - Luke Littler heeft geen probleem met 'kritiek' van James Wade

PDC
maandag, 03 februari 2025 om 20:41
luke littler

Luke Littler blijft op koers voor eindwinst op de Winmau World Masters. 'The Nuke' had bij de laatste zestien geen enkele moeite met James Wade en neemt het in de kwartfinales op tegen Jonny Clayton.

Littler werd begin dit jaar voor het eerst in zijn carrière wereldkampioen. Zijn eerste twee toernooien als regerend wereldkampioen (Bahrain Darts Masters en Dutch Darts Masters) resulteerden in respectievelijk een kwartfinale- en een halve finaleplaats.

De vorige week 18 geworden Engelsman trok dan ook met veel ambitie naar Milton Keynes en wou dit weekend opnieuw aanknopen met de toernooiwinst. Hij lijkt alvast aardig op weg om dat ook te doen nadat hij in de tweede ronde Wade volledig kansloos liet. De meervoudig majorwinnaar won geen enkele leg, meer zelfs, hij kreeg ook geen enkele kans op een dubbel. Littler klokte af op 105.47 gemiddeld, Wade bleef steken op 91.42.

Luke Littler neemt het in de kwartfinales van de Winmau World Masters op tegen Jonny Clayton
Luke Littler neemt het in de kwartfinales van de Winmau World Masters op tegen Jonny Clayton

"Dit was een heel goede prestatie", opent Littler. "James speelde inderdaad niet zijn beste wedstrijd, maar ik liet hem ook geen kans om in de wedstrijd te komen. Als je bijna vijftien punten meer gemiddeld haalt dan je tegenstander is het ergens ook logisch dat hij achterbleef zonder een kans op een dubbel."

Lui

Wade had voor de wedstrijd aangegeven dat hij Littler nogal lui vond. Hij erkende uiteraard het immense talent van Littler, maar vond dat Taylor destijds veel meer trainingsarbeid aan de dag legde. "James heeft gelijk, ik ben lui", lacht Littler.

"Ik sta weinig aan het oefenbord en concentreer me vooral op de wedstrijden. Maar voorlopig gaat dat goed, dus zie ik weinig redenen om iets te veranderen."

Littler neemt het in de kwartfinales op tegen Clayton. "Jonny speelt geweldig in zijn eerste wedstrijd, daarna was het iets minder. Maar ik kijk enkel naar mezelf, als ik opnieuw mijn niveau haal moet het zeker lukken."

Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen