Hoogste gemiddelde voor Dominik Gruellich op Players Championship 27, tweede plaats voor Wessel Nijman

PDC
donderdag, 11 september 2025 om 9:00
dominik gruellich
Het 27e Players Championship van het jaar was woensdag een prooi voor Joe Cullen. 'The Rockstar' was in de finale in Hildesheim met 8-7 te sterk voor Gerwyn Price.
Het hoogste gemiddelde van de dag was niet voor Cullen noch voor Price, maar wel voor Dominik Gruellich. De 23-jarige Duitser versloeg bij de laatste 64 Dave Chisnall met 6-0 en liet daarbij een gemiddelde noteren van 108.65. Gruellich strandde uiteindelijk bij de laatste zestien na een 6-2 nederlaag tegen Scott Williams.
Wessel Nijman in actie
Wessel Nijman in actie

Nijman met op één na hoogste gemiddelde

Het op één na hoogste gemiddelde kwam op naam te staan van Wessel Nijman. De 25-jarige Nederlander was bij de laatste 64 met 6-0 te sterk voor Thibault Tricole en haalde daarbij een gemiddelde van 106.09. Nijman kwam vervolgens tot de laatste zestien, waar hij met 6-1 verloor van Michael Unterbuchner.
De top drie van hoogste gemiddeldes wordt vervolledig door Charlie Manby. De 20-jarige Engelsman versloeg bij de laatste 64 zijn landgenoot Andrew Gilding met 6-1. Manby liet in die wedstrijd een gemiddelde noteren van 105.91. Manby verloor een ronde later met 6-2 van James Hurrell.
Het Players Championship ligt nu enkele weken stil en trekt zich opnieuw op gang op dinsdag 30 september.
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading