Lisa Ashton heeft toernooien 11 en 12 van de PDC Women's Series gewonnen. In de Order of Merit klimt ze daardoor naar de 4e plaats.
Ashton was met een duidelijk doel aan deze twee toernooien begonnen. "Op zaterdag speelde ik niet goed, dat wou ik dus absoluut rechtzetten op zondag. Ik ben tevreden met hoe ik speelde, al was het best zwaar om op mijn leeftijd (53) twee toernooien op dezelfde dag te spelen", zegt Ashton.
"Maar ik heb veel vertrouwen geput uit die eerste toernooizege, nadien stond ik meer vrijuit te spelen. Ik ben blij dat ik opnieuw mijn oude niveau benader nadat ik er een tijdje uit was omwille van een blessure."
Ashton heeft zich ook geplaatst voor de Women's World Matchplay, die volgende maand in Blackpool wordt gespeeld. "Ik trek met veel vertrouwen naar dat toernooi en hoop dat het bij mijn derde deelname eindelijk scheepsrecht wordt."
"De komende weken ga ik alleszins keihard blijven trainen. Het zou bijzonder veel voor me betekenen om dat toernooi te winnen. Ik ben ook niet langer de topfavoriet, die rol is nu voor de jongere generatie zoals Fallon Sherrock en Beau Greaves. Maar die rol van underdog ligt me wel, laat mij maar voor de verrassing zorgen."
Bram Coenen is sinds 2018 redacteur bij Dartsnieuws.com, waar hij zich richt op nieuwsartikelen, wedstrijdverslagen en achtergrondstukken over het professionele darts. Binnen de redactie draagt hij bij aan de dagelijkse berichtgeving rond internationale PDC-toernooien en andere belangrijke ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn journalistieke loopbaan begon in 2010, toen hij ging schrijven voor verschillende voetbalsites en algemene nieuwsplatforms. In de jaren daarna ontwikkelde hij brede ervaring in sportjournalistiek, met aandacht voor uiteenlopende disciplines zoals voetbal, basketbal, volleybal, tennis, snooker, golf en atletiek.
Binnen Dartsnieuws.com ligt zijn focus op verslaggeving rond grote dartsevenementen en ontwikkelingen op de professionele tour. Daarbij combineert hij actuele berichtgeving met context over spelers, toernooien en ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn interesse in darts gaat terug tot 1995, toen hij voor het eerst het BDO World Darts Championship op de BBC volgde, het jaar waarin Raymond van Barneveld zijn eerste WK-finale speelde. Sindsdien volgt hij het internationale darts intensief en bezocht hij meerdere edities van zowel het PDC World Darts Championship als het BDO-wereldkampioenschap, evenals andere internationale dartsevenementen.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews en voortdurende monitoring van ontwikkelingen binnen het professionele darts.
🗣️ "I am going to take all the inspiration from what I've done today into Blackpool."
Lisa Ashton looks ahead to next month's Betfred Women's World Matchplay following her back-to-back Women's Series wins in Wigan!