De PDC heeft de kalender met de World Series-toernooien voor 2025 bekendgemaakt. Er worden zeven evenementen gespeeld voordat de World Series of Darts Finals weer plaatsvinden in september.
De World Series of Darts 2025 begint met de derde editie van de Bahrain Darts Masters op 16 en 17 januari. Luke Littler zal daar proberen zijn titel te verdedigen nadat 'The Nuke' op 16-jarige leeftijd de titel wist te pakken in 2024.
De derde editie van de Dutch Darts Masters vindt een week later plaats op 24 en 25 januari. Nederlands icoon Michael van Gerwen won eerder dit jaar de Toon Greebe Trophy in Den Bosch.
De grootste namen uit de sport zullen vervolgens in Kopenhagen strijden tijdens de Nordic Darts Masters op 6 en 7 juni, voordat de PDC later die maand voor het vierde achtereenvolgende jaar New York aandoet. In de iconische Madison Square Garden worden op 27 en 28 juni de US Darts Masters gehouden, gevolgd door de Superbet Poland Darts Masters in Gliwice op 4 en 5 juli.
In augustus gaat de PDC weer 'Down Under' voor de Australian Darts Open in Wollongong op 8 en 9 augustus. Een week later wordt de New Zealand Darts Masters afgewerkt in Auckland. De afgelopen jaren werd het World Series-toernooi van Nieuw-Zeeland in Hamilton gespeeld, maar de PDC keert nu voor het sinds 2018 weer terug in Auckland.
Na afloop van de zeven mondiale evenementen zal de AFAS Live in Amsterdam gastheer zijn van World Series of Darts Finals 2025. Een deelnemersveld van 32 spelers zal van 12 tot en met 14 september strijden om de titel in de Nederlandse hoofdstad.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.