Loting halve finales UK Open Darts 2019: Kans op revanche voor Price, Cross tegen Smith

PDC
zondag, 03 maart 2019 om 17:53
UKOPEN QF PRICE8A

Gerwyn Price krijgt in de halve finales van de UK Open Darts 2019 de kans om revanche te nemen op Nathan Aspinall. De twee werden bij de loting aan elkaar gekoppeld en treffen elkaar zondagavond.

De Welshman en de Engelsman troffen elkaar ook in de tweede ronde van het WK Darts. Toen ging de zege ondanks een 2-0 voorsprong voor Price met 2-3 naar Aspinall. Dit werd uiteindelijk het startpunt van een droomtoernooi voor 'The Asp', want hij schopte het tot de halve finales van het wereldkampioenschap.
De andere halve finale gaat tussen Rob Cross en Michael Smith. Cross wist zondagmiddag in de kwartfinales af te rekenen met Josh Payne, terwijl Smith met 10-1 won van Steve Beaton.
Klik hier voor meer informatie over de UK Open waaronder het speelschema, verdeling van het prijzengeld en het TV-uitzendschema.

Speelschema finaledag UK Open Darts 2019

Zondag 3 maart (Middagsessie)
Kwartfinale

Rob Cross (95.03) 10-7 (97.34) Josh Payne
Michael Smith (100.97) 10-1 (93.15) Steve Beaton
Simon Stevenson (93.69) 5-10 (100.21) Gerwyn Price
Nathan Aspinall (96.33) 10-6 (91.98) Ross Smith
Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finale

Gerwyn Price v Nathan Aspinall
Rob Cross v Michael Smith
Finale
Price/Aspinall v Cross/Smith
[caption id="attachment_32351" align="alignnone" width="350"]Lawrence Lustig/PDC Foto: Lawrence Lustig/PDC[/caption]
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading